Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt
Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.
Szczegóły TUTAJ

Alljena

Alljena
Ekspert avatar
NIE MOGĘ ROZMAWIAĆ, WYŚLIJ SMS
kod: 5060
Powiadom gdy ekspert będzie dostępny
E-mail:
dodaj komentarz Zaloguj się i dodaj komentarz
powitanie mp3 Powitanie (MP3)
Przy mnie każdy człowiek czuje się dobrze, pomagam i przynoszę każdemu szczęście. Nie bez powodu mówią: wiedza to potęga, ale czasami jest to trudne bez pomocy i profesjonalnej porady. Jest tak wiele sposobów na życie, skąd wiesz, która jest właściwa? Dlatego jestem tu dla ciebie, bo naprawdę chcę ci pomóc. Twoje życie staje się pozytywne, to zależy tylko od Ciebie. Jeśli przegapisz ten ruch lub podejmiesz niewłaściwą decyzję, ta szansa nigdy nie powtórzy się....
W pracy posługuję się kartami tarota, numerologia towarzyszy mi od zawsze, często bez pomocy kart doznaje wizji, wymaga to ode mnie ogromnego wysiłku.

Serdecznie Państwa zapraszam do kontaktu..

Doradca duchowy Alljena ☀️ :)
Alljena, skontaktuj się ze mną
Wróżba 0700 Zadzwoń 708688300 4,26 / minTanie porady wróżki Zadzwoń 426120360 3,40 / minTanie porady wróżki Zadzwoń z zagranicy 3,40 / minTanie porady wróżki Chat online 3,00 / minWróżby SMS Wyślij SMS 3,69 / sms
Wyślij do mnie SMS-a o treści: ABS.5060 Twoje pytanie na numer 7355 (3,69 zł brutto/SMS). Pamiętaj o spacji między ABS.5060 a Twoim pytaniem.

Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.

Szczegóły TUTAJ

Tanie wróżby SMS Wyślij SMS EZO 2,49 / sms
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie SMS Ezo w swoim Panelu Klienta. Koszt wróżby: 2,49 zł / SMS EZO ( w przeliczeniu 249 punktów ).
Wróżba e-mail Wyślij e-mail do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie wiadomość z opisem problemu. Czekaj na wycenę. Po akceptacji wyceny otrzymasz szczegółową wróżbę.
Wróżba TOP10 Wyślij Top10 10,00 / pyt
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zadaj pytanie, a otrzymasz szczegółową odpowiedź (min. 800 znaków). Koszt usługi wynosi 10,00 zł brutto / pytanie.
Rytuały, oczyszczenia Zamów rytuał do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zamów Rytuał, urok, oczyszczanie w swoim Panelu Klienta. Koszt usług specjalnych jest wyceniany indywidualnie.
Szczegółowa analiza numerologiczna200,00 zł (20000 pkt.)
Darmowe wróżby Darmowa wiadomość bezpłatna
Zarejestruj się na portalu. Wyślij do mnie bezpłatną wiadomość ze swojego Panelu Klienta.
Moja dostępność
Poniedziałek
Jestem
Wtorek
Dostepna
Środa
Zawsze
Czwartek
Po
Piątek
Godzinie
Sobota
21 z krótkimi przerwami
Niedziela
Serdecznie zapraszam(!):-)
dodaj komentarz Dodaj komentarz
Komentarze


Brak komentarzy