Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt

Odczynianie Uroków i Podłączeń

Ekspert avatar
Cena: 35143 punktów - 351,43 zł
Zapytaj / zamów usługę!← Wróć do listy wszystkich usług specjalnychPomogę Ci odzyskać równowagę i radość życia oczyszczając Cię z uroków , klątw, przekleństw, złych życzeń, danych świadomie i nieświadomie na poziomie duszy, ciała i umysłu od osób żywych i osób umarłych .

Odczynianie uroków to usuwanie takich właśnie wpływów. Urok negatywny silnie bowiem działa na sferę uczuciową, zmieniając postrzeganie siebie, świata i ludzi, a w konsekwencji ma wpływ na nasze życie.

Wspólne dla uroków i klątw, objawy nagromadzenia złych energii:
– brak kontroli nad życiem
– niepokój, lęki,
– dziwne zachowania ludzi wokół
– kłótnie bez powodu – koszmary
– bóle głowy

Zły urok prowadzi do frustracji, a nawet stanów depresyjnych, poczucia braku szczęścia /pech/, niesie problemy w związkach z otoczeniem, dziwne zbiegi okoliczności i różnego rodzaju straty zarówno materialne jak i niematerialne.
Urok można jednak usunąć, odczynić , odciąć podłączenia od osób żywych i umarłych wprowadzając w to miejsce Harmonię, Światło, Boską Energię, Czystość i Ochronę .

Dobrze jest jeśli osoba dla której przesyłam energię, czy oczyszczam ją, w tym czasie pozostawała w stanie wyciszonym, z daleka od urządzeń multimedialnych i spokojnie obserwowała swoje odczucia i emocje w trakcie przekazu.

Do oczyszczenia potrzebuję pełnej daty urodzenia , imię oraz zdjęcie danej osoby.

Zapraszam Andrea Golbert

Zobacz moje inne usługi specjalne