Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt
Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.
Szczegóły TUTAJ

Abigail

Abigail
Ekspert avatar
NIE MOGĘ ROZMAWIAĆ, WYŚLIJ SMS
kod: 6040
Powiadom gdy ekspert będzie dostępny
E-mail:
dodaj komentarz Zaloguj się i dodaj komentarz
powitanie mp3 Powitanie (MP3)
WITAM SERDECZNIE

Wróżę z kart TAROTA INTUICYJNEGO,konkretnie i na temat:), bez ściemniania i koloryzowania....W swoich usługach korzystam także z numerologii i parapsychologii....

Każdego klienta ,każdą sytuacje traktuje indywidualnie.....

ZAPRASZAM do USŁUG DODATKOWYCH ,szczegóły w zakładce Usługi Specjalne. W usłudze sms jednorazowo odpowiadam na jedno pytanko, proszę podawać imiona i daty urodzenia, dziękuję :),,Z martwych powstało pragnienie wiedzy

wiedzy niezwykłej o tajemnicach duszy człowieka
o potencjale ,który w nas drzemie i sile ducha

Jeśli nie wierzysz...cóż Twoja sprawa-możesz nie słuchać,

Wszak mędrca szkiełkiem ani rozumem

tego nie ruszysz,bo to ukryte w głębi człowieka-jego duszy

WRAŻLIWYM SERCEM I INTUICJĄ pojąć to możesz"


Powyższe słowa są odzwierciedleniem mojego wnętrza (jestem zodiakalnym rakiem), mojego pragnienia które pojawiło się wiele lat temu, pragnienia o zgłębianiu tajemnic duszy,podświadomości... równocześnie dała znać o sobie intuicja i pewien rodzaj wrażliwości, który pchnął w kierunku ,,odkrywania nie odkrytego'' to naprowadziło mnie na ślad kart tarota, tarota intuicyjnego, za pośrednictwem którego do dziś wyrywam przyszłości jej tajemnice dla siebie i innych, zrozumiałam że przyszłość nie jest ślepym losem, a przeznaczeniu można, a nawet powinno się pomoc, pragnę z całego serca pomagać tym którzy znajdują się na rozdrożu, tym którzy przekroczyli rozdroże lecz chcą się upewnić co do trafności obranej drogi, pomogę wskazać właściwy kierunek w wyborze partnera, pracy w rozwiązaniu konfliktów rodzinnych. Tarot w połączeniu z moją intuicją potrafi naprawdę wiele:)
Z pomocą przychodzi również numerologia i astrologia, wciąż pogłębiam swoją wiedzę, interesuje mnie parapsychologia, psychologia ogólna, intrygujące jest dla mnie zjawisko reinkarnacji. Oprócz porad chętnie podejmę dyskusję na te tematy :)
Pragnę jeszcze nadmienić, że wiedzy wróżbiarskiej nie zgłębiałam tylko jako samouk, miałam pomoc znanego tarocisty (zawsze chciał pozostać anonimowy), który wręcz pchnął mnie do wyjścia ,,z ukrycia" :) głównie dzięki niemu będę więc mogła pomagać innym, tym którzy mają wiarę i otwarte` serca, gdyż ,,mędrca szkiełkiem ani rozumem tego nie ruszysz''.
Zapraszam serdecznie wszystkich wątpiących i mających nadzieję, sama znajdowałam się na paru zakrętach życiowych, poznałam naprawdę wiele sytuacji i potrafię `zrozumieć niejedno, proszę pisać i dzwonić śmiało :).

Pozdrawiam Abigail
Abigail, skontaktuj się ze mną
Wróżba 0700 Zadzwoń 708688300 4,26 / minTanie porady wróżki Zadzwoń 426120360 3,40 / minTanie porady wróżki Zadzwoń z zagranicy 3,40 / minTanie porady wróżki Chat online 3,00 / minWróżby SMS Wyślij SMS 3,69 / sms
Wyślij do mnie SMS-a o treści: ABS.6040 Twoje pytanie na numer 7355 (3,69 zł brutto/SMS). Pamiętaj o spacji między ABS.6040 a Twoim pytaniem.

Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.

Szczegóły TUTAJ

Tanie wróżby SMS Wyślij SMS EZO 2,49 / sms
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie SMS Ezo w swoim Panelu Klienta. Koszt wróżby: 2,49 zł / SMS EZO ( w przeliczeniu 249 punktów ).
Wróżba e-mail Wyślij e-mail do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie wiadomość z opisem problemu. Czekaj na wycenę. Po akceptacji wyceny otrzymasz szczegółową wróżbę.
Wróżba TOP10 Wyślij Top10 10,00 / pyt
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zadaj pytanie, a otrzymasz szczegółową odpowiedź (min. 800 znaków). Koszt usługi wynosi 10,00 zł brutto / pytanie.
Rytuały, oczyszczenia Usługi specjalne do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zamów Rytuał, urok, oczyszczanie w swoim Panelu Klienta. Koszt usług specjalnych jest wyceniany indywidualnie.
Liczba karmiczna,karta karmiczna,indywidualny ukła123,00 zł (12300 pkt.)
Rozkład szczegółowej analizy osobowości 12 Domów140,57 zł (14057 pkt.)
Partnerski układ karmiczny123,00 zł (12300 pkt.)
Darmowe wróżby Darmowa wiadomość bezpłatna
Zarejestruj się na portalu. Wyślij do mnie bezpłatną wiadomość ze swojego Panelu Klienta.
Moja dostępność
Poniedziałek
od 17.00 do 21.00
Wtorek
od 17.00 do 21.00
Środa
od 17.00 do 21.00
Czwartek
od 17.00 do 21.00
Piątek
od 17.00 do 21.00
Sobota
od 17.00 do 22.00
Niedziela
w każdej wolnej chwili
dodaj komentarz Dodaj komentarz
Komentarze


Brak komentarzy
Moje publikacje