Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt

Krok po kroku

rozwiń  Co zyskuję rejestrując się na portalu Ezoterum.pl?
Rejestracja w serwisie Ezoterum.pl pozwala skorzystać z następujących usług: Rozmowa Prepaid (przepłacona), Chat  online w serwisie, SMS EZO, kontakt Email, Top10, a także z bezpłatnego kontaktu z ekspertem w usłudze INFO. Dla zarejestrowanych Klientów przygotowaliśmy również szereg promocji i bonusów. Tylko zarejestrowany Klient ma możliwość dodania oceny i komentarza w profilu eksperta.
 
Chcesz zostać zarejestrowanym klientem? Wypełnij formularz
 
 
NOWOŚĆ! Nasi klienci mogą skorzystać z rozmowy z wróżką lub chat online bez konieczności rejestracji.
 

rozwiń  Czy rejestracja na portalu jest bezpłatna?
Rejestracja w serwisie Ezoterum.pl jest całkowicie bezpłatna.
 

rozwiń  Jak się zarejestrować?
Aby zostać naszym zarejestrowanym klientem należy wypełnić formularz dostępny na stronie serwisu.
 

rozwiń  Jak doładować saldo?
W celu doładowania salda należy zalogować się do Panelu Klienta, a następnie otworzyć zakładkę „Finanse” i wybrać „Doładowanie salda”. Po uzupełnieniu wartości doładowania i wpisaniu kodu promocyjnego ( jeśli Państwo go posiadają ) przechodzimy do wyboru kanału płatności. Po prawidłowym zakończeniu transakcji w systemie płatności, Państwa saldo zostanie automatycznie zasilone podaną wcześniej wartością punktów.
 

rozwiń  Jak aktywować kod punktowy?
Aktywacja kodów punktowych odbywa się po zalogowaniu do Panelu Klienta. W zakładce „Finanse” wpisujemy otrzymany kod w pole „Aktywacja kodów punktowych” i saldo automatycznie powiększa się o wartość kodu punktowego.
 

rozwiń  Jak aktywować kod promocyjny?
Kod promocyjny możesz wykorzystać przy doładowaniu konta w portalu Ezoterum.pl. Wystarczy, że zalogujesz się do Panelu Klienta, następnie w zakładce "Doładowanie salda" wpisz kwotę doładowania i otrzymany kod promocyjny, a wartość Twojego doładowania dodatkowo zwiększy się zgodnie z wartością kodu promocyjnego.
 

rozwiń  Czy mogę skontaktować się z ekspertem przebywając za granicą?
Osoby, które chcą skorzystać z kontaktu z ekspertem na portalu Ezoterum.pl powinny zarejestrować się w serwisie i skorzystać z wybranej usługi ( Rozmowa Prepaid, Chat, Top10, Email) po doładowaniu salda, wybierając jako formę płatności kartę płatniczą lub konto PayPal.
 
NOWOŚĆ! Klienci z zagranicy mogą skorzystać z rozmowy z wróżką lub chat online bez konieczności rejestracji.
 
Wybierz:
 

rozwiń  Co to jest Rozmowa Prepaid i jak z niej skorzystać?
Rozmowa Prepaid, inaczej przepłacona jest to tańsza forma kontaktu telefonicznego z ekspertem. Aby skorzystać z tej usługi należy zarejestrować się na portalu i doładować saldo. Następnie dzwonimy pod numer 42 612 03 60 ( koszt połączenia zgodny z taryfą Państwa operatora ) i postępujemy zgodnie z instrukcją lektora. Koszt rozmowy jest rozliczany z Państwa salda w portalu Ezoterum.pl
 

rozwiń  Wybrany ekspert jest niedostępny, jak się z nim skontaktować?
Jeżeli wybrany przez Państwa ekspert jest niedostępny, w dalszym ciągu mogą Państwo wysłać do niego zapytanie SMS, Email, Top10 czy INFO. Mogą Państwo również być powiadomieni w formie e-mail o zalogowaniu się wybranego eksperta. Wystarczy w profilu eksperta wpisać swój adres e-mail po kliknięciu w przycisk „Powiadom mnie gdy ekspert będzie dostępny”.
 

rozwiń  Chciałbym wystawić ekspertowi komentarz, jak to zrobić?
Tylko zarejestrowani Użytkownicy portalu mogą dodać komentarz w profilu eksperta.
W tym celu należy zalogować się do Panelu Klienta i w zakładce „Komentarze i oceny” wybrać eksperta, który ma być oceniany oraz usługę, której ocena dotyczy. Komentarze są moderowane, zaś ekspert ma możliwość odpowiedzieć na otrzymany komentarz, dlatego prosimy o rozwagę i dodawanie szczerych opinii.
 

rozwiń  Czy mogę skontaktować się z wybranym ekspertem bezpłatnie?
Oczywiście serwis Ezoterum.pl umożliwia bezpłatny kontakt z ekspertem, który taką usługę aktywował. Należy skorzystać z zakładki INFO w Panelu Klienta
 

rozwiń  Mam inne pytanie, gdzie mogę uzyskać pomoc?
W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mail: biuro@ezoterum.pl