Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt

O ezoterum

  • Slajd o Ezoterum
  • Slajd o Ezoterum
  • Slajd o Ezoterum
  • Slajd o Ezoterum
  • Slajd o Ezoterum
 
„Magia jest wśród nas” tymi słowami można określić w jednym prostym zdaniu to, co robiliśmy, robimy i robić będziemy jako jeden z najszybciej rozwijających się porali branży ezoterycznej w Polsce.
 
Jeśli ktoś z Państwa do tej pory miał przyjemność korzystać z porad wróżek i wróżbitów na Ezoterum, to zapewne zauważył, że po wdrożeniu najnowszej wersji portalu zmieniło się właściwie wszystko. Począwszy od wyglądu portalu po jego funkcjonalność.
 
Staramy się, aby każdy z Państwa znalazł u nas to coś, czego rzeczywiście potrzebuje. Skupiamy się na współpracy z ekspertami obdarzonymi niezwykłymi zdolnościami i z długoletnim doświadczeniu z zakresu ezoteryki. Naszą główną misją jest pomoc i wsparcie, które udzielamy każdemu, kto tego potrzebuje.
 
 
Chcemy poznać bliżej naszych Klientów, dlatego uruchomiliśmy infolinię dostępną w godzinach 08.00 – 24.00 w dni robocze i soboty.
 
Wystarczy zadzwonić na numer 515-312-567 ( Koszt połączenia zgodny z cennikiem twojego operatora telekomunikacyjnego )
 
Można również wysłać do nas wiadomość e-mail na adres:
 
biuro@ezoterum.pl
 
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i opinie a także konstruktywną krytykę.
Nie jesteśmy idealni, także popełniamy błędy, ale robimy wszystko, aby było ich jak najmniej.
 
Życzymy Państwu wielu owocnych rozmów, które zmienią Wasze życie na lepsze i wskażą tą jedną drogę, na końcu której jest realizacja zamierzonego celu.
 
 
 
 
Ezoterum. Twoje porady na szczęście.