Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt
Nasze usługi
Nasze wróżki i wróżbici
Polecamy
Kategorie wróżb
Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.
Szczegóły TUTAJ

Margo

Margo
Ekspert avatar
NIE MOGĘ ROZMAWIAĆ, WYŚLIJ SMS
kod: 2030
Powiadom gdy ekspert będzie dostępny
E-mail:
dodaj komentarz Zaloguj się i dodaj komentarz
powitanie mp3 Powitanie (MP3)
Doradzam i pomagam od zawsze.Szczegolnie preferuje bezpośrednia forme kontaktu za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.
Aby zobaczyć istotę problemu posługuję się numerologią, kartami anielskimi, cygańskimi, tarotem, astrologią, czytam sny. Każda z dziedzin jest formą przekazu, która pozwala zajrzeć w głąb duchowego świata, gdzie inne narzędzia poznawcze dotrzeć nie mogą. Ale najważniejsza jest intuicja i dar jasnowidzenia, odziedziczony po mojej cioci, która była moim mistrzem i przewodnikiem duchowym.
Równie ważna jest astrologia, nauka, którą zgłębiałam na kursach Leszka Weresa oraz na wykładach mistrza Giuseppe we Florencji. Szczególnie interesuje mnie astrologia urodzeniowa jako portret psychologiczny oraz porównawcza. W datę naszego urodzenia wpisane są cechy naszego charakteru, które wpływając na podejmowane przez nas decyzje i wybory, determinują cale nasze życie. Poznając samego siebie, czynimy je bardziej świadomym, a tym samym szczęśliwszym.
Sny natomiast to portal prowadzący do naszej podświadomości, łącząc nas z wymiarem duchowym… pomagają na znalezienie odpowiedzi na dręczące nas problemy.
Zapraszam do rozmowy służę radą i pomocą
Doradzam w kwestiach uczuciowych, partnerskich, zawodowych, finansowych i innych.

Margo, skontaktuj się ze mną
Wróżba 0700 Zadzwoń 708688300 4,26 / minTanie porady wróżki Zadzwoń 426120360 3,40 / minTanie porady wróżki Zadzwoń z zagranicy 3,40 / minTanie porady wróżki Chat online 3,00 / minWróżby SMS Wyślij SMS 3,69 / sms
Wyślij do mnie SMS-a o treści: ABS.2030 Twoje pytanie na numer 7355 (3,69 zł brutto/SMS). Pamiętaj o spacji między ABS.2030 a Twoim pytaniem.

Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.

Szczegóły TUTAJ

Tanie wróżby SMS Wyślij SMS EZO 2,49 / sms
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie SMS Ezo w swoim Panelu Klienta. Koszt wróżby: 2,49 zł / SMS EZO ( w przeliczeniu 249 punktów ).
Wróżba e-mail Wyślij e-mail do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie wiadomość z opisem problemu. Czekaj na wycenę. Po akceptacji wyceny otrzymasz szczegółową wróżbę.
Wróżba TOP10 Wyślij Top10 10,00 / pyt
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zadaj pytanie, a otrzymasz szczegółową odpowiedź (min. 800 znaków). Koszt usługi wynosi 10,00 zł brutto / pytanie.
Rytuały, oczyszczenia Usługi specjalne do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zamów Rytuał, urok, oczyszczanie w swoim Panelu Klienta. Koszt usług specjalnych jest wyceniany indywidualnie.
rytual odciecia87,86 zł (8786 pkt.)
Darmowe wróżby Darmowa wiadomość bezpłatna
Zarejestruj się na portalu. Wyślij do mnie bezpłatną wiadomość ze swojego Panelu Klienta.
Moja dostępność
Poniedziałek
zgodnie ze statusem
Wtorek
zgodnie ze statusem
Środa
zgodnie ze statusem
Czwartek
zgodnie ze statusem
Piątek
19.30-23
Sobota
zgodnie ze statusem
Niedziela
zgodnie ze statusem
dodaj komentarz Dodaj komentarz
Komentarze


Brak komentarzy
Moje publikacje