Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt

Teresa Nowaczyk

Teresa Nowaczyk
Ekspert avatar
NIE MOGĘ ROZMAWIAĆ, WYŚLIJ SMS
kod: 1040
Powiadom gdy ekspert będzie dostępny
E-mail:
dodaj komentarz Zaloguj się i dodaj komentarz
powitanie mp3 Powitanie (MP3)
Witam, jestem doradcą życiowym - Tarocistką i Numerologiem z niemal 20 letnim stażem. Mam ten komfort, że moja praca jest zarazem moją pasją. Dziękuję Państwu za zaufanie, powierzacie mi Państwo swoje bardzo osobiste problemy, dlatego staję się Waszą przyjaciółką, powiernicą a czasami jedyną osobą, od której możecie otrzymać wsparcie. Dlatego każda osoba z którą mam kontakt staje mi się bliska. Razem z wami cieszę się gdy jest fajnie i jest mi smutno, jeżeli przezywacie trudne momenty.
Pamiętajmy jednak, że Tarot nie jest wyrocznią, ale drogowskazem. Mówi o możliwościach i ostrzega przed niebezpieczeństwami. Dzięki jego podpowiedziom możemy uniknąć wiele przykrych sytuacji. Wszystko zależy od Was. Czekam na kontakt z Państwem...
Teresa Nowaczyk, skontaktuj się ze mną
Wróżba 0700 Zadzwoń 708688300 4,26 / minTanie porady wróżki Zadzwoń 426120360 3,40 / minTanie porady wróżki Zadzwoń z zagranicy 3,40 / minWróżby SMS Wyślij SMS 3,69 / sms
Wyślij do mnie SMS-a o treści: ABS.1040 Twoje pytanie na numer 7355 (3,69 zł brutto/SMS). Pamiętaj o spacji między ABS.1040 a Twoim pytaniem.
Tanie wróżby SMS Wyślij SMS EZO 2,49 / sms
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie SMS Ezo w swoim Panelu Klienta. Koszt wróżby: 2,49 zł / SMS EZO ( w przeliczeniu 249 punktów ).
Wróżba e-mail Wyślij e-mail do wyceny
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Wyślij do mnie wiadomość z opisem problemu. Czekaj na wycenę. Po akceptacji wyceny otrzymasz szczegółową wróżbę.
Wróżba TOP10 Wyślij Top10 10,00 / pyt
Zarejestruj się na portalu, doładuj punkty dowolną kwotą. Zadaj pytanie, a otrzymasz szczegółową odpowiedź (min. 800 znaków). Koszt usługi wynosi 10,00 zł brutto / pytanie.
Darmowe wróżby Darmowa wiadomość bezpłatna
Zarejestruj się na portalu. Wyślij do mnie bezpłatną wiadomość ze swojego Panelu Klienta.
Moja dostępność
Poniedziałek
zawsze po 20.00 do 8.00rano
Wtorek
i tak codziennie
Środa
a także
Czwartek
zawsze kiedy
Piątek
jestem
Sobota
zalogowana
Niedziela
dodaj komentarz Dodaj komentarz
Komentarze


Brak komentarzy
Moje publikacje