Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt
Uwaga!!
Jeśli nie możesz dodzwonić się na nasz numer 708 688 300 lub wysłać SMS, sprawdź u swojego operatora telefonicznego, czy masz zwiększone limity na usługi Premium.
Szczegóły TUTAJ

Margo

Margo
Ekspert avatar
NIEDOSTĘPNY
kod: 2030
Powiadom gdy ekspert będzie dostępny
E-mail:
dodaj komentarz Zaloguj się i dodaj komentarz
powitanie mp3 Powitanie (MP3)
Doradzam i pomagam od zawsze.Szczegolnie preferuje bezpośrednia forme kontaktu za pośrednictwem rozmowy telefonicznej.
Aby zobaczyć istotę problemu posługuję się numerologią, kartami anielskimi, cygańskimi, tarotem, astrologią, czytam sny. Każda z dziedzin jest formą przekazu, która pozwala zajrzeć w głąb duchowego świata, gdzie inne narzędzia poznawcze dotrzeć nie mogą. Ale najważniejsza jest intuicja i dar jasnowidzenia, odziedziczony po mojej cioci, która była moim mistrzem i przewodnikiem duchowym.
Równie ważna jest astrologia, nauka, którą zgłębiałam na kursach Leszka Weresa oraz na wykładach mistrza Giuseppe we Florencji. Szczególnie interesuje mnie astrologia urodzeniowa jako portret psychologiczny oraz porównawcza. W datę naszego urodzenia wpisane są cechy naszego charakteru, które wpływając na podejmowane przez nas decyzje i wybory, determinują cale nasze życie. Poznając samego siebie, czynimy je bardziej świadomym, a tym samym szczęśliwszym.
Sny natomiast to portal prowadzący do naszej podświadomości, łącząc nas z wymiarem duchowym… pomagają na znalezienie odpowiedzi na dręczące nas problemy.
Zapraszam do rozmowy służę radą i pomocą
Doradzam w kwestiach uczuciowych, partnerskich, zawodowych, finansowych i innych.

Margo, skontaktuj się ze mną
Wróżba 0700 Zadzwoń 708688300 4,26 / minTanie porady wróżki Zadzwoń 426120360 3,40 / minTanie porady wróżki Zadzwoń z zagranicy 3,40 / minTanie porady wróżki Chat online 3,00 / min Wyślij SMS 3,69 / sms Wyślij SMS EZO 2,49 / sms Wyślij e-mail do wyceny Wyślij Top10 10,00 / pyt Zamów rytuał do wyceny Darmowa wiadomość bezpłatna
Moja dostępność
Poniedziałek
zgodnie ze statusem
Wtorek
zgodnie ze statusem
Środa
zgodnie ze statusem
Czwartek
zgodnie ze statusem
Piątek
19.30-23
Sobota
zgodnie ze statusem
Niedziela
zgodnie ze statusem
dodaj komentarz Dodaj komentarz
Komentarze


Brak komentarzy
Moje publikacje