Menu
Zaloguj się
Email:
Hasło:
Logo Logo
Zostań klientem Krok po kroku Publikacje Promocje Kontakt

Praca, finanse, biznes. Horoskop miesięczny 2021. Wróżbita Mateusz Algiz

Horoskop miesięczny biznesowy 2021 - Wróżbita Mateusz Algiz

Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Koziorożec Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Wodnik Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Ryby Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Baran Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Byk Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Bliźnięta
Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Rak Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Lew Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Panna Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Waga Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Skorpion Horoskop biznesowy miesięczny 2021 Strzelec
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 KoziorożecKoziorożec 22.12-20.01

STYCZEŃ
Nie będzie to miesiąc owocny w sferze biznesu. Pojawią się większe wydatki, które uszczuplą Twój budżet. Musisz liczyć się także ze stratami finansowymi spowodowanymi niewłaściwymi decyzjami i inwestycjami. W pracy może pojawić się informacja o czasowym zawieszeniu bądź zwolnieniu.
LUTY
W lutym czeka Cię niestabilność w firmie. Możesz odnotować spadki przychodów, przez co wpędzisz się w poczucie lęków o przyszłość Twojego biznesu. W pracy szczególną uwagę powinieneś zwrócić na swoich współpracowników. Rozsiewane plotki negatywnie wpłyną na Twoją pozycję.
MARZEC
W biznesie będzie to nerwowy czas – powodem tego będą niedopatrzenia i ogólny bałagan w firmie. Warto wprowadzić pewne porządki i bardziej zainteresować się swoim biznesem. Będziesz miał dobry okres na wszelkiego rodzaju rozmowy i negocjacje. W marcu możesz podpisać nowe, intratne umowy.
KWIECIEŃ
Kwiecień będzie spokojnym i miłym czasem w pracy. Ważna będzie komunikacja z otoczeniem – masz wokół siebie przychylne osoby, na których pomoc możesz liczyć. W biznesie to czas powolnego rozkwitu. Na horyzoncie pojawią się nowe perspektywy i możliwości, które możesz wykorzystać. Energetyka tego miesiąca będzie przyciągać do Ciebie solidnych i lojalnych kontrahentów.
MAJ
W maju możesz spodziewać się sukcesów zawodowych. Będziesz zawdzięczał je w pełni sobie – swojej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu. Otrzymasz nowe propozycje związane z dziedziną, w której jesteś ekspertem. Korzystając z nich masz okazje znacznie poprawić swoją sytuację finansową.
CZERWIEC
Czerwiec przyniesie Ci nowe możliwości rozwoju. Propozycji może być sporo, dlatego rzetelnie wszystko przeanalizuj, aby nie podejmować się wszystkiego – potem będziesz miał problem z ukończeniem zobowiązań. W tym czasie będziesz bardzo aktywny zawodowo. Przed Tobą ważna decyzja do podjęcia.
LIPIEC
W tym miesiącu czeka Cię sporo papierkowej roboty. Możesz otrzymać umowy lub ważne dokumenty do podpisania – czytaj wszystko dokładnie. W biznesie pojawią się nowe kontakty, które przyniosą owocną współpracę. W tym czasie warto zadbać o marketing własnego interesu, musisz lepiej zareklamować swoje usługi lub produkty.
SIERPIEŃ
To będzie spokojny miesiąc, dający poczucie bezpieczeństwa. Twoja pozycja w firmie jest stabilna i w tym czasie nie musisz obawiać się żadnych przemian czy zawahania. Ta pewność da Ci możliwość na owocny rozwój. Nie spoczywaj na laurach, możesz wspiąć się jeszcze wyżej. W biznesie pojawi się osoba do długofalowej współpracy.
WRZESIEŃ
W pracy możesz liczyć na miłą atmosferę i przyjazne kontakty. W końcu będziesz mógł wejść z uśmiechem i z dobrą energią wykonywać swoje obowiązki. W biznesie jest dobry czas na podejmowanie nowych inicjatyw – warto jednak skonsultować wszelkie poczynione kroki z ekspertem w danej dziedzinie.
PAŹDZIERNIK
Październik nie będzie sprzyjającym miesiącem w sferze biznesowej. W tym czasie nie warto podejmować nowych inicjatyw. Niekorzystna będzie także sytuacja finansowa – spodziewaj się większych wydatków. W pracy zawodowej powinieneś uważać na osobę, która będzie próbowała kopać pod Tobą przysłowiowe dołki.
LISTOPAD
To będzie czas wytężonej i ciężkiej pracy – możesz także spodziewać się fizycznie wyczerpującym zadań zawodowych. W tym miesiącu będziesz prowadził sporo rozmów biznesowych, choć nie będą one przynosiły oczekiwanych przez Ciebie efektów. Sytuacja finansowa może pogorszyć się za sprawą konieczności spłaty zobowiązania z przeszłości.
GRUDZIEŃ
Efekty Twojej pracy będą widoczne tylko wtedy, kiedy podejmiesz konkretne i odważne działania. To będzie wymagający miesiąc, w którym musisz łączyć chłodną analizę, bilans zysków i strat wraz z szybkością działania. Możesz liczyć na przypływ gotówki za sprawą swojej ciężkiej pracy.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 WodnikWodnik 21.01-18.02

STYCZEŃ
Będzie towarzyszyć Ci nowa energia. W końcu poczujesz spełnienie na polu zawodowym. Warto w tym czasie postawić na rozwój – okazje same będą do Ciebie przychodzić. Ten miesiąc przynosi Ci możliwość awansu i uznanie w oczach przełożonych i współpracowników. Wykorzystaj ten potencjał. Energetyka będzie sprzyjała do rozpoczynania ciekawych przedsięwzięć.
LUTY
W tym czasie będziesz cieszyć się z wykonywanej przez siebie pracy. To moment, kiedy możesz zacząć rozwijać się w kierunku zbieżnym ze swoimi pasjami i zainteresowaniami. Możesz także zaplanować swój własny biznes. Będziesz czerpać satysfakcję, jednak nie z gromadzenia finansów, a z realizowania swoich zawodowych pragnień.
MARZEC
Dobra passa Cię nie opuszcza. W marcu możesz liczyć na nowe propozycje zawodowe. Rozwój, który towarzyszy Ci od początku roku, właśnie w tym miesiącu będzie miał swój rozkwit. Teraz będzie czas na zbieranie owoców swojej pracy. Możesz liczyć na odczuwalną poprawę finansową, a nawet dodatkowe pieniądze z wygranej w loterii.
KWIECIEŃ
Energetyka w kwietniu będzie stabilna. W sferze biznesowej możesz liczyć na nowe kontakty z ludźmi, którzy mają ugruntowane i wysokie pozycje. Możesz czerpać wiedzę od autorytetu w konkretnej dziedzinie, która Cię interesuje. Twoja sytuacja finansowa pozostaje na stabilnym poziomie.
MAJ
To będzie miesiąc wprowadzania ważnych zmian w życiu zawodowym. Przede wszystkim mogą pojawić się nowe możliwości, które będą bezpośrednio związane z wyjazdami. Będziesz w ciągłym ruchu, będzie sporo załatwiania i dopinania spraw na tak zwany „ostatni guzik”. Możesz także zainteresować się biznesem prowadzonym w Internecie.
CZERWIEC
Czerwiec będzie wymagającym miesiącem pod względem sfery biznesowej. W tym czasie nie odpoczniesz, a Twój umysł i Twoje ciało będą musiały pracować na jeszcze wyższych obrotach. Staniesz przed wyborami, które pociągną za sobą konsekwencje w przyszłości, będziesz musiał na chłodno ocenić bilans zysków i strat, aby dokonać właściwych decyzji.
LIPIEC
W tym czasie będziesz aktywnie działać, mogą pojawić się nowe perspektywy na rozwój biznesu. Pozyskane wcześniej kontakty przydadzą się jako pomoc w realizacji dochodowych projektów. Lipiec przynosi Ci również zwrot z inwestycji, które poczyniłeś, co wpłynie na poprawę Twoich finansów.
SIERPIEŃ
W sferze biznesowej pojawi się zastój przez który poczujesz zagubienie i spętanie. Nie będziesz widział pozytywnego wyjścia z marazmu, w którym utknąłeś. Pojawią się możliwości negocjacji, jednak nie przyniosą one zamierzonych skutków. Koniecznie trzeba będzie podjąć decyzje, co do których nie będziesz miał pewności. W tym czasie będą liczyły się odważne działania.
WRZESIEŃ
To będzie dobry moment na odpoczynek. W sferze biznesowej będzie spokojnie, dzięki czemu będziesz mógł zaplanować potrzebny urlop. Nowe możliwości są na horyzoncie, ale najpierw będziesz musiał wszystko dobrze przemyśleć i zorganizować dalszy plan działania. W tym miesiącu nie śpiesz się z podpisywaniem umów.
PAŹDZIERNIK
Październik nie będzie dobrym miesiącem w sferze zawodowej. Mogą pojawić się takie sytuacje jak przymusowy urlop lub nawet wypowiedzenie. To czas zawieszenia, nie praca będzie najważniejsza. Wykorzystaj ten miesiąc na przemyślenia związane z dalszą drogą, którą chcesz podążać pod względem biznesu.
LISTOPAD
W tym czasie postaw na swoje zaangażowanie, kreatywność i wyobraźnie. Potrzebny Ci będzie świeży powiew, nowe i oryginalne pomysły. To będzie klucz do sukcesu, który w listopadzie do Ciebie nadchodzi. Wykorzystaj ten czas na wprowadzenie potrzebnych zmian.
GRUDZIEŃ
Grudzień będzie bardzo intensywnym miesiącem w sferze biznesu. Będziesz działał aktywnie, zyskasz zapał i motywację. Problemem będzie jednak fakt, że Twój zapał jest krótkotrwały. Szybko poddajesz się, kiedy nie widzisz widocznych efektów. To będzie ważny egzamin dla Twojej cierpliwości.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 RybyRyby 19.02-20.03

STYCZEŃ
W tym miesiącu możesz odczuć spadek sił witalnych, co przełoży się na Twoje ogólne wyniki. Zmęczenie i zniechęcenie sprawią, że będziesz potrzebować dłuższej chwili odpoczynku – jednak nie będzie to możliwe w tym miesiącu. Potrzeba będzie Ci więcej wiary w siebie i w swoje możliwości.
LUTY
Musisz skupić się na swojej dalszej drodze. Pojawi się konieczność podjęcia ważnych decyzji. Zawieszenie, które trwało do tej pory, nie może trwać w nieskończoność. To czas na wybranie odpowiedniej drogi. Mogą pojawić się chwilowe trudności w sferze finansowej. Spodziewaj się większego wydatku.
MARZEC
To nie będzie najlepszy czas zarówno pod względem biznesowym, jak i finansowym. W pracy może pojawić się zastój, nawet tymczasowe zawieszenie w pełnieniu obowiązków. Wpłynie to także na zmniejszające się oszczędności. W tym czasie trzeba będzie zacisnąć pasa i nie wydawać pieniędzy na rzeczy zbędne.
KWIECIEŃ
Początek tego miesiąca może być jeszcze dość trudny. Będziesz potrzebować finansowego wsparcia lub zapomogi. Wszystko jednak będzie na dobrej drodze do odmiany swojej sytuacji. W drugiej połowie miesiąca odczujesz poprawę. Pojawią się także negocjacje, które pójdą po Twojej myśli. W tym miesiącu podpiszesz intratną umowę.
MAJ
To będzie ciężki miesiąc pod względem komunikacji zawodowej. W pracy możesz mieć trudność w porozumieniu się ze współpracownikami bądź przełożonymi. Musisz przygotować się na sytuacje konfliktowe i różnego rodzaju potyczki słowne, które będą spowodowane chęcią niezdrowej rywalizacji.
CZERWIEC
W sferze zawodowej pojawiają się u Ciebie stresy, lęki i poczucie niepewności. Twoja pozycja nie da Ci komfortu i bezpieczeństwa. Zabraknie Ci także wiary w siebie i swoje możliwości, przez co Twoja działania w sferze biznesowej nie będą odważne i konsekwentne. Możesz podjąć decyzję o wycofaniu się z danego projektu.
LIPIEC
Lipiec niesie za sobą dość intratne propozycje nowych zobowiązań zawodowych i finansowych. Jednak musisz wyrobić w sobie pewien dystans i na chłodno ocenić, co będzie dla Ciebie dobre i czego powinieneś się podjąć. Nie wszystkie propozycje przyniosą Ci zadowolenie pod względem spełnienia zawodowego, a to będzie dla Ciebie niezwykle istotne.
SIERPIEŃ
Energetyka w sferze biznesowej polepszy się. W końcu odczujesz wewnętrzny spokój. Dotrzesz do momentu, w którym Twoje finanse polepszą się. Przyjdą także nowe propozycje zawodowe. W sierpniu poświęć czas na odpoczynek. Do efektywnej pracy potrzebna będzie Ci regeneracja.
WRZESIEŃ
To będzie bardzo dobry miesiąc, w którym ugruntujesz swoją pozycję. Czekają Cię uznanie, wyróżnienia i liczne nagrody. Możesz otrzymać także propozycje objęcia wyższego stanowiska. Zaczniesz realizować plany, które do tej pory chowałeś głęboko w szafie. To czas na odważne działanie.
PAŹDZIERNIK
Październik przynosi ze sobą przemęczenie i zniechęcenie do pracy. Stracisz w tym czasie zapał do wykonywania swoich obowiązków. Działania, których się podejmujesz, nie będą przynosiły takich rezultatów, jakich oczekujesz. Możesz odczuwać niezrozumienie w swoim środowisku i brak odpowiedniej współpracy.
LISTOPAD
Listopad będzie miesiącem wytężonej pracy. W tym czasie nie będzie miejsca na odpoczynek czy bierność. To nie jest też czas na nieefektywne przemyślenia. Trzeba wykazać się aktywnością i chęcią wprowadzania zmian. Mogą pojawić się nowe pomysły i koncepcje – może być potrzeba budowania pewnego projektu od samych podstaw.
GRUDZIEŃ
Sfera zawodowa i działanie będą dla Ciebie w tym czasie bardzo ważne. Możesz odrzucić wszelkie inne dziedziny życia i poświęcić się pracy nawet za bardzo. Niestety będziesz miał skłonność do tego, aby rozpoczynać wiele rzeczy naraz. Nie przyniesie Ci to jednak korzyści. Musisz skupić się na jednej rzeczy, aby zrobić ją porządnie – od początku do końca.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 BaranBaran 21.03-20.04

STYCZEŃ
Na początku roku czekają Cię spore dylematy na płaszczyźnie biznesowej. Trzeba będzie podjąć wiele decyzji, które wpłyną na dalszą przyszłość. W tym czasie mogą pojawić się także przejściowe trudności w sferze finansowej. Sukces może nadejść, ale tylko za sprawą ciężkiej pracy – nic w tym czasie nie przyjdzie łatwo i lekko.
LUTY
Sfera zawodowa będzie stabilna, choć rozwój nie będzie łatwy. Na wymierne efekty będziesz musiał ciężko pracować. Ważne w tym czasie będzie Twoje zaangażowanie. W lutym możesz odczuwać niepewność związaną ze sferą finansową. Pojawią się lęki o utratę finansów, które będą uniemożliwiały Ci normalne funkcjonowanie i wydawanie pieniędzy.
MARZEC
To nie będzie korzystny czas w sferze biznesowej. Możesz borykać się ze stratami pieniędzy oraz nietrafionymi inwestycjami. Będzie towarzyszyć Ci poczucie bezsilności i nie będziesz potrafił spojrzeć optymistycznie na przyszłość. To też przełoży się na Twoją efektywność w pracy bądź podczas szukania nowego zatrudnienia.
KWIECIEŃ
W kwietniu czeka Cię dobra energetyka do tworzenia – w szerokim tego słowa znaczeniu. Możesz wykorzystać swoją kreatywność, by tworzyć innowacyjny biznes. To również doskonały czas, aby swoją pasję przemienić na pracę. To miesiąc, w którym powinieneś działać bez nastawienia na finanse, a z nastawieniem na czerpanie satysfakcji z wykonywanej pracy.
MAJ
W maju będziesz miał dobrą intuicję do wszelkiego rodzaju inwestycji finansowych. Energetycznie będziesz przyciągał do siebie przedsięwzięcia, które przyniosą Ci dobre pieniądze. To także czas, w którym możesz osiągnąć wyższe stanowisko. W pracy może zostać zaproponowana Ci podwyżka za dotychczasowe dokonania.
CZERWIEC
W tym miesiącu będziesz cieszył się owocami swojej pracy. Twoje zaangażowanie zostanie docenione w postaci podwyżki lub premii. To świetny moment na rozwój zawodowy, nie odrzucaj ciekawych propozycji. W czerwcu możesz odkryć w sobie nowy talent, dzięki któremu zaplanujesz dochodowy biznes.
LIPIEC
W lipcu kieruj się przede wszystkim swoją intuicją. To ona podpowie Ci najwłaściwsze rozwiązania i wskaże najlepszą drogę do sukcesu i spełnienia. Będzie to miesiąc, w którym podejmiesz dobre decyzje i będziesz otaczał się pozytywnie nastawionymi ludźmi. Ważna będzie współpraca – pracując wspólnie osiągniesz więcej.
SIERPIEŃ
Sierpień będzie miesiącem zastoju w sferze biznesowej. Będzie to miało związek z koniecznością podjęcia decyzji od których uciekasz. Dopóki nie będziesz zdecydowany i nie wykażesz odpowiedniego działania, sytuacja nie ruszy z miejsca. Potrzebujesz analizy – jednak wsłuchaj się w samego siebie, nie bierz pod uwagę „dobrych rad” osób trzecich.
WRZESIEŃ
Teraz będziesz na właściwej drodze. Podejmowane wybory były słuszne, a za tym idzie poprawa finansowa. Masz przed sobą nowe możliwości i dar do zjednywania sobie ludzi. Nie bój się kierowniczego stanowiska, poradzisz sobie z zarządzaniem zespołem. Masz niezwykłą umiejętność do rozwiązywania konfliktów.
PAŹDZIERNIK
W październiku zakończą się Twoje problemy finansowe. Możesz w tym czasie spłacić swoje zadłużenia i zobowiązania, które do tej pory osłabiały Twoją kondycję finansową. Wyjście na prostą będzie możliwe dzięki pomocy bliskiej osoby. W tym miesiącu możesz także zyskać urzędową zapomogę bądź dotację na własny biznes.
LISTOPAD
Listopad będzie miesiącem intensywnym, ale również efektywnym. To czas, kiedy otrzymasz pozytywne decyzje urzędowe dotyczące sfery biznesowej. Twoja sytuacja zawodowa, jak i finansowa zmieni się zdecydowanie na lepsze. W tym okresie możesz podpisać bardzo korzystną umowę.
GRUDZIEŃ
To czas, w którym będziesz spokojny – Twój biznes jest na bezpiecznej i ugruntowanej pozycji. Możesz udać się na wymarzony urlop i w końcu odpocząć. Ta regeneracja będzie Ci potrzebna, aby mieć zapał do dalszej pracy. Grudzień bowiem niesie ze sobą nowe pomysły i koncepcje, które pojawią się w Twojej głowie.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 BykByk 21.04-21.05

STYCZEŃ
To będzie doskonały czas na rozpoczęcie nowego etapu w sferze zawodowej. Możesz podjąć decyzję o założeniu własnego biznesu, o którym od dawna myślałeś, ale zabrakło Ci odwagi. Energia będzie sprzyjała też ku temu, aby zacząć pracę, której nigdy dotąd nie wykonywałeś. To miesiąc, w którym powinieneś otworzyć się na coś nowego.
LUTY
Musisz wykazać się oryginalnością i nieszablonowym podejściem – to przyniesie Ci sukces w biznesie. Warto wykrzesać z siebie kreatywność w tworzeniu biznesplanu lub przy pracy nad ważnym projektem. To będzie dobry miesiąc pod względem innowacyjnego podejścia, możesz sporo zyskać, kiedy zaskoczysz swoich kontrahentów.
MARZEC
Ten miesiąc przynosi Ci duże zadowolenie w sferze biznesowej. Możesz liczyć na wiele sukcesów zawodowych, takich jak awans, podwyżka czy otrzymanie wartościowej nagrody. To też świetny czas na rozwijanie swojego własnego interesu. Będziesz przyciągał pomyślne inwestycje, dzięki którym pomnożysz swoje pieniądze.
KWIECIEŃ
W tym miesiącu możesz spodziewać się niespodziewanego. To czas, w którym zajdą spore zmiany, którym będziesz mógł przyglądać się z boku. Nie będziesz miał czasu ani możliwości, aby jakkolwiek na to zareagować. To również okres, w którym zakończysz pewien bardzo ważny i dochodowy projekt. Będzie trzeba zacząć nowy rozdział.
MAJ
To czas zastoju w sferze biznesowej. Pojawią się trudności w znalezieniu nowej pracy, w obecnej zaś nie będzie zbyt wielu zadań, przez co możesz zostać wysłany na przymusowy urlop. W prowadzeniu własnego biznesu staną przed Tobą trudne do podjęcia decyzje i możliwości negocjacji, które nie do końca przebiegną po Twojej myśli.
CZERWIEC
W czerwcu odczujesz znaczny spadek sił witalnych i motywacji do pracy. Brak satysfakcji z wykonywanych obowiązków będzie powodował uczucie zniechęcenia. Przełoży się to również na efekty. W tym miesiącu nie zadzieje się nic przełomowego. Musisz próbować sam przełamać tę stagnację, w którą się wpędziłeś.
LIPIEC
Ten miesiąc rozbudzi w Tobie apetyt na więcej. Wpadniesz na ciekawy pomysł, który będziesz chciał rozwijać. Warto w tym czasie znaleźć osobę, z którą dzielisz wspólne pasje. Razem możecie stworzyć dochodowy biznes oparty na Waszych zainteresowaniach.
SIERPIEŃ
To miesiąc zbierania plonów, otrzymasz wynagrodzenie za dodatkowe projekty, w których brałeś udział, ale także zwroty z inwestycji, które poczyniłeś. W sierpniu pojawią się także nowe możliwości i propozycje współpracy. Nie bój się podejmować trudnych i odpowiedzialnych zadań, to czas na odważne działania.
WRZESIEŃ
Ten miesiąc będzie trudny pod kątem finansów – mogą pojawić się trudności ze spłatą zobowiązań. Umowy, które podpisywałeś mogą wykazać kruczki, których nie zauważyłeś, co będzie wiązało się ze stratą pieniędzy. Uważaj także na swój dobytek. W tym czasie jesteś narażony na utratę wartościowych przedmiotów.
PAŹDZIERNIK
To czas, w którym sporo będziesz działać w sferze wirtualnej – mogą pojawić się możliwości zarobku w Internecie. Odkryjesz w sobie żyłkę handlowca. W październiku możesz podjąć kluczowe decyzje odnośnie swojej dalszej ścieżki zawodowej. Warto pomyśleć o przekwalifikowaniu się.
LISTOPAD
W tym miesiącu ważne będzie uzyskanie skupienia i koncentracji na jednym, wyznaczonym zadaniu. Nie chwytaj kilku srok za ogon, bo nie uzyskasz wtedy żadnych efektów. Listopad to czas, w którym musisz wykazać się wytrwałością i pracą nad konkretnym projektem. To da Ci satysfakcje i dobre finanse.
GRUDZIEŃ
To będzie intensywny i gorący okres w sferze biznesowej. Możesz zaplanować przeprowadzkę swojej firmy bądź inne, kluczowe zmiany. Będzie w Tobie dużo zapału do pracy, jednak musisz zadbać o to, aby nie gasł on zbyt szybko. Towarzyszyć Ci będzie niecierpliwość, przez którą Twoja praca będzie nieefektywna.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 BliźniętaBliźnięta 22.05-22.06

STYCZEŃ
W tym miesiącu możesz poczuć zmęczenie. Zbyt dużo wziąłeś na swoje barki. Wiele obowiązków zaczyna Ci ciążyć, a nie widać jeszcze końca. Energetyka nie będzie sprzyjająca do podejmowania się nowych wyzwań. Najpierw konieczne będzie doprowadzenie do końca tego, do czego zobowiązałeś się wcześniej.
LUTY
W lutym będziesz bardzo niecierpliwy. Twój zapał do pracy choć duży, szybko będzie gasł, kiedy nie będziesz zauważać efektów swoich działań. To także moment, w którym możesz wprowadzić zmiany w swoim biznesie. Czekać Cię może wyjazd służbowy, na którym podpiszesz intratną umowę.
MARZEC
Dookoła będzie się sporo działo, ale Ty będziesz potrzebować chwili wytchnienia. Nie jest to jednak dobry moment na urlop, nie dasz rady spokojnie wypocząć. Obowiązki, które trzeba wykonać, wciąż będą pojawiały się w Twojej głowie. Postaraj się doprowadzić wszystkie zobowiązania do finału.
KWIECIEŃ
To będzie okres rozkwitu dla Twojego biznesu – podejmiesz bardzo dobre decyzje w oparciu o swoją intuicje. Dzięki temu możesz liczyć na dochodowe projekty i rozwój. Wokół Ciebie pojawią się także ludzie z pozytywną energią, którzy wesprą Twoją pracę. Nie będziesz sam, możesz liczyć na pomoc otoczenia.
MAJ
W maju osiągniesz sukces, dzięki swojej wytrwałości i zaangażowaniu. Projekt, do którego się zobowiązałeś, doprowadzisz do końca i będziesz zadowolony z efektu swojej pracy. To także moment, kiedy możesz odkryć w sobie nowy talent bądź pasje – wykorzystaj to, aby w przyszłości móc na tym zarabiać.
CZERWIEC
Czerwiec będzie trudnym miesiącem pod względem kontaktów zawodowych. Energia nie będzie sprzyjała do podpisywania umów i negocjowania warunków. W tym czasie wstrzymaj się z podejmowaniem nowych zobowiązań. W pracy musisz uważać na niezdrową rywalizację ze strony współpracowników.
LIPIEC
W sferze zawodowej zapanuje spokój i harmonia. Zażegnane zostaną konflikty. Odetniesz od siebie niesprzyjające Ci osoby, przez co poczujesz większą otwartość na przyjmowanie nowych projektów. W lipcu także możesz poświęcić się w pracy związanej z pomocą. Możesz zainteresować się wolontariatem lub wspomóc akcję charytatywną.
SIERPIEŃ
W sierpniu będziesz musiał przemyśleć wiele rzeczy. Nie będzie to sprzyjający czas do budowania biznesu czy osiągania sukcesów zawodowych. Możesz nawet udać się na przymusowy urlop lub dostać wypowiedzenie. W biznesie pojawi się zastój. Trzeba będzie podjąć dobrze przemyślane decyzje.
WRZESIEŃ
Energetyka zostanie otwarta – to moment na działanie od nowa i podejmowanie całkiem nowych wyzwań. W biznesie możesz osiągnąć sukces i to całkiem małym nakładem pracy. Uda Ci się szybko doprowadzić do końca projekty, do których się zobowiązałeś. W tym miesiącu przyjdzie do Ciebie spory zastrzyk gotówki.
PAŹDZIERNIK
Będzie to miesiąc, w którym Twój biznes bardzo dobrze prosperuje. Będziesz miał kontrolę nad wszystkim. Spokój wewnętrzny pozwoli Ci na chwilę odpoczynku, wybierz się na urlop. Twoja sytuacja finansowa jest w tym czasie bezpieczna. Możesz spodziewać się także dodatkowego zastrzyku pieniędzy.
LISTOPAD
Listopad będzie czasem wytężonej pracy. Obowiązków będzie więcej niż dotychczas. Musisz dobrze zaplanować i zorganizować swoją pracę. Przychodzą do Ciebie sukcesy i dobre finanse, jednak tylko w momencie, kiedy będziesz miał nad wszystkim kontrolę i pozostaniesz zaangażowany w wykonywanie powierzonych Ci zadań.
GRUDZIEŃ
Grudzień może przynieść wiele stresujących sytuacji w sferze biznesowej. Głównie za sprawą nieprzychylnych Ci ludzi. Możesz mieć do załatwienia sporo urzędowych spraw. Twoje finanse będą bezpieczne, jednak pozostaną na stałym poziomie. Próby podjęcia nowych działań, nie przyniosą Ci w tym czasie pozytywnych rezultatów.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 RakRak 23.06-22.07

STYCZEŃ
W styczniu bardzo dobrze będzie prosperował Twój biznes. Wszystko będziesz zawdzięczał swojemu talentowi do organizacji i planowania, ale także konsekwencji w swoim działaniu. Możesz spodziewać się odczuwalnej poprawy finansowej. Będzie towarzyszyło Ci zadowolenie z efektu konkretnego projektu, który doprowadzisz w tym miesiącu do finału.
LUTY
W pracy możesz liczyć na poprawę kontaktów międzyludzkich. To dobry czas na różnego rodzaju współpracę, energia będzie sprzyjać ku temu, aby osiągać wspólnie dobre wyniki. Podobnie będzie we własnym biznesie – warto pomyśleć o spółce z kimś zaufanym. Przed Tobą decyzje zawodowe, które powinieneś podjąć zgodnie ze swoim wewnętrznym przekonaniem.
MARZEC
W tym miesiącu atmosfera będzie bardzo burzliwa. Pojawią się zadania, które trzeba wykonać bardzo szybko – będzie to wpływało na nerwową atmosferę w otoczeniu. Mogą pojawić się problemy z nieuczciwością i rywalizacją. Warto działać w grupie i nabywać nowe doświadczenia, które posłużą Ci w przyszłości.
KWIECIEŃ
Kwiecień przyniesie Ci nową ofertę pracy, która będzie miała bardzo dobre warunki – zarówno jeśli chodzi o samo stanowisko i obowiązki, jak i o wysokie finanse. Możesz także liczyć na awans i sukces zawodowy w obecnej firmie. Czeka Cię w tym miesiącu większy przypływ gotówki.
MAJ
W maju możesz spodziewać się większej ilości obowiązków w pracy, jednak da Ci to poczucie spełnienia i satysfakcji. Będziesz miał w sobie zapał do wykonywania nowych projektów. W biznesie mogą pojawić się nowe i obiecujące kontakty. Otrzymasz zlecenia, które będą wiązały się z wyjazdami.
CZERWIEC
Ten miesiąc będzie szczególnie szczęśliwy w sferze biznesowej. W tym momencie będziesz czuł spełnienie, ale i spokój. Osiągniesz bezpieczeństwo finansowe, a sytuacja finansowa wciąż będzie kierowała się na plus. To czas rozkwitu, możesz otrzymywać nowe propozycje zawodowe. Będziesz na tak zwanej „dobrej fali”.
LIPIEC
W lipcu ważne będzie zaangażowanie, ale i cierpliwość. Efekty Twojej ciężkiej pracy nie będą widoczne od razu, ale kiedy w końcu je zobaczysz, będziesz z nich bardzo zadowolony. Możesz nawiązać współpracę z poważną instytucją, co przyniesie dodatkowe korzyści finansowe, ale także bardzo przydatne doświadczenie.
SIERPIEŃ
Sierpień przyniesie konieczność podjęcia ważnych decyzji. Będzie trzeba przeanalizować swoją obecną sytuację zawodową, aby postawić odpowiednie kroki do rozwoju. W biznesie pojawi się zastój, możesz chwilowo odczuwać brak pracy. To nie jest sprzyjający czas na podpisywanie umów i nowych zobowiązań. Okażą się one niekorzystne.
WRZESIEŃ
We wrześniu nadchodzi sukces zawodowy. W pracy możesz spodziewać się awansu, jak i idącą za nim podwyżkę. W tym czasie otrzymasz także wyróżnienie oraz wartościową nagrodę za swoją dotychczasową pracę. To też sprzyjający czas na rozwój własnego biznesu – możesz pozyskać wartościowe kontakty, które pomogą rozwinąć Twoją firmę.
PAŹDZIERNIK
To dobry czas, aby wykorzystać go na urlop. W pracy będzie spokojna atmosfera, dlatego możesz skorzystać z efektywnego wypoczynku, dającego Ci potrzebą regenerację. W biznesie przyjdzie Ci do głowy nowy pomysł, który zainspiruje Cię i doda ogromnego zapału do działania. Pozbędziesz się obaw i śmiało podążysz wytyczonym planem.
LISTOPAD
Listopad przyniesie Ci nowe możliwości w sferze biznesowej. To czas, w którym możesz zobowiązać się do wykonania kilku projektów naraz. Powinieneś bardziej rozważnie kierować swoją karierą. Sytuacja finansowa będzie korzystna, choć nie do końca umiejętnie będziesz zarządzał swoimi pieniędzmi. Będziesz żałować zbyt dużej i nieprzemyślanej rozrzutności.
GRUDZIEŃ
W grudniu ciężko będzie przejąć Ci kontrolę nad sprawami zawodowymi. Zbyt duży chaos i roztargnienie spowodują, że możesz stracić ważne kontakty biznesowe. Twoja sytuacja finansowa pozwoli Ci na większe szaleństwa, jednak czeka Cię sporo poważnych wydatków, które znacznie uszczuplą Twój budżet.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 LewLew 23.07-23.08

STYCZEŃ
W styczniu przyjdzie dobry czas dla Twojego biznesu. Decyzje, które zostały wcześniej podjęte, teraz będą przynosić pozytywne efekty. W pracy możesz otrzymać poważną propozycje związaną z kierowniczym stanowiskiem. Przyjmij ją z odwagą, masz dar do organizacji i dobrego kierowania zespołem. Wzbudzasz respekt i jesteś słuchany przez otoczenie.
LUTY
Budujesz w tym czasie bardzo solidny biznes. Możesz wdrożyć się w tym czasie w przedsiębiorstwo rodzinne, które ma ugruntowaną pozycje i wyznaczone tradycje. W lutym poprawi się Twoja sytuacja finansowa, możesz liczyć na większy zastrzyk gotówki i to nie tylko taki, który wypracujesz własnymi rękami. Czekają się pieniądze od losu.
MARZEC
W marcu koniecznie powinieneś popracować nad wiarą w siebie i własne możliwości. Poprzez brak odwagi mogą umknąć Ci bardzo korzystne propozycje. W tym czasie warto także poświęcisz się dla pracy na rzecz innych. Nie powinieneś skupiać się tylko na tym, co przyniesie Ci wymierne korzyści.
KWIECIEŃ
W pracy nadchodzi spokojniejszy okres. Projekt jest już na finiszu, możesz pozwolić sobie na potrzebny odpoczynek i regenerację. To dobry czas na podjęcie decyzji o założeniu własnego biznesu, który będzie oparty na Twoim hobby. W twojej głowie pojawi się innowacyjny pomysł, który powinieneś rozwijać.
MAJ
To bardzo dobry miesiąc pod względem finansowym. Możesz liczyć na spory zastrzyk dodatkowych pieniędzy, który warto przeznaczyć na własne przyjemności. Twój biznes rozkwita, w maju możesz pozyskać nowe kontakty biznesowe, które pomogą rozszerzyć dotychczasową działalność o nowe kierunki.
CZERWIEC
Czerwiec będzie cięższym okresem dla Twojego biznesu. Możesz stracić wielu klientów poprzez swój własny błąd. To wpłynie na ogólne pogorszenie Twojej sytuacji finansowej. Możesz spodziewać się także utraty pracy lub sporego problemu z nowym zatrudnieniem. Praca, którą posiadasz nie będzie przynosiła Ci spełnienia.
LIPIEC
W lipcu nie podejmuj żadnych kluczowych decyzji w swojej firmie. To nie jest sprzyjający czas na jakiekolwiek zmiany na tym polu. Stoi przy Tobie ryzyko straty. Nie warto też ufać otoczeniu. Uważaj na kontakty i propozycje, które otrzymujesz. W tym miesiącu nie działaj pochopnie, pod wpływem chwili.
SIERPIEŃ
Ciężka praca, którą wykonałeś, w końcu przyniesie rezultaty. Będziesz cieszył się z przypływu większej gotówki podwójnie, czując, że solidnie na nią zapracowałeś. W Twoim otoczeniu pojawi się doświadczony mężczyzna wzbudzający szacunek i autorytet. Możesz skorzystać z jego wiedzy i pomocy, aby zacząć mądrze rozwijać swój biznes.
WRZESIEŃ
Wrzesień przyniesie Ci dobrą energetykę pod względem finansów. Uda Ci się spłacić kredyty lub inne zobowiązania, które do tej pory obciążały Twoją sytuację. Rozwiniesz swoją karierę, projekty pójdą zdecydowanie do przodu, jednak w dużej mierze będziesz kierował się emocjami. Postaraj się bardziej analizować wszystkie „za i przeciw” przy podejmowaniu zawodowych decyzji.
PAŹDZIERNIK
W październiku czeka Cię dużo zaskoczeń i zwrotów akcji. Kiedy będziesz myślał, że wszystko idzie zgodnie z planem, nagle pojawią się nowe wątki, przez które trzeba będzie modyfikować cały plan działania. W tym czasie uda Ci się zakończyć ważny projekt, choć nie będziesz cieszył się spokojem, zaraz zaczniesz coś nowego.
LISTOPAD
To będzie bardzo intensywny okres w prowadzeniu własnego biznesu. Podejmiesz kroki ku temu, aby rozszerzyć swoją działalność. Pojawią się nowe projekty i propozycje, które będą bardzo korzystne przede wszystkim pod względem finansowym. Twoje finanse znacznie się poprawią, dzięki czemu będziesz mógł podjąć decyzję o poważniejszym wydatku, o którym myślałeś już od jakiegoś czasu.
GRUDZIEŃ
Ten miesiąc będzie bardzo wymagający. Pewne ważne przedsięwzięcie zakończy się. Musisz zwracać uwagę na wszelkie dokumenty – Twój błąd i roztargnienie mogą Cię w grudniu sporo kosztować. Spodziewaj się nieprzewidzianego wcześniej, większego wydatku, który pogorszy Twoją sytuację finansową.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 PannaPanna 24.08-23.09

STYCZEŃ
To będzie spokojny i harmonijny okres zarówno w pracy, jak i w sferze finansowej. Wewnętrzny spokój, który osiągniesz, obudzi w Tobie wenę twórczą. Możesz rozpocząć działania biznesowe w dziedzinach związanych ze sztuką. Kreatywność to Twoja mocna strona, która w styczniu przyniesie Ci dobre pieniądze i spełnienie.
LUTY
W lutym energetyka będzie sprzyjała, by rozwijać swój biznes. Podjąłeś odpowiednie działania i jesteś na właściwej drodze do tego, aby Twoja pozycja była ugruntowana i stabilna. Poprawia się Twoja sytuacja finansowa. Będzie to jednak proces naturalny i spokojny, nie odczujesz nagłego przypływu pieniędzy.
MARZEC
Marzec to miesiąc, w którym pracy będzie sporo. Nie będzie czasu na to, aby odpocząć czy dokładnie rozważać strategie. W tym czasie trzeba będzie pójść na żywioł, jednak opłaci Ci się to. Otworzysz przed sobą nowe perspektywy, które obudzą w Tobie jeszcze większą motywację i zapał do działania.
KWIECIEŃ
W tym miesiącu będziesz potrzebował finansowego wsparcia, które otrzymasz. Twoja sytuacja finansowa stopniowo idzie ku lepszemu. W tym czasie będziesz negocjował warunki umowy związanej z nowym przedsięwzięciem. Warto też zdobyć nowe kwalifikacje, udasz się na kurs lub szkolenie związane z kierunkiem nowego projektu.
MAJ
W tym miesiącu wszystko co dobre, przyjdzie Ci z ogromną łatwością. Można powiedzieć, że to, czego się dotkniesz, od razu zamienia się w złoto. I to dosłownie, bowiem maj przynosi Ci znaczną poprawę finansową. Możesz spodziewać się sporego przypływu pieniędzy. Otwierają się także przed Tobą nowe perspektywy zawodowe.
CZERWIEC
W czerwcu możesz poświęcić czas na rozwój swojego biznesu. Dobre wpływy będą przyciągały do Ciebie intratne projekty. Pozyskasz uczciwych kontrahentów. W pracy możesz spodziewać się słów uznania i nagród pieniężnych. Przełożony zaproponuje Ci wyższe stanowisko, którego z ochotą się podejmiesz.
LIPIEC
To dobry miesiąc w sferze zawodowej, możesz spodziewać się możliwości rozwoju i nowych obowiązków, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenia. Twoja sytuacja finansowa w tym czasie nie będzie podatna na zmiany, utrzymasz dotychczasowy poziom. Możesz także otrzymać propozycję współpracy z firmy o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku.
SIERPIEŃ
Sierpień będzie miesiącem, w którym będziesz marzył o urlopie i chwili spokoju. Nie będzie to jednak czas na to, by odpoczywać. Zadań do wykonania będzie sporo, jednak Twoje zmęczenie może wpływać na niższą efektywność w pracy. W swoim biznesie zadbaj o dobry marketing.
WRZESIEŃ
We wrześniu powinieneś skupić się na jednym, najważniejszym dla Ciebie projekcie i oddać mu całe zaangażowanie. Zbyt duże rozproszenie i zamieszanie będzie powodowało błędy, za które będziesz musiał zapłacić. W tym miesiącu możesz podjąć decyzję o zaczęciu pracy na własną rękę i budowaniu swojej marki.
PAŹDZIERNIK
W październiku wpadnie Ci do głowy wiele nowych i ciekawych pomysłów. Będzie wokół Ciebie sporo inicjatyw, w które będziesz chciał się włączyć. Musisz jednak uporządkować bałagan wokół siebie. W momencie podejmowania się kilku rzeczy naraz, nie zrobisz niczego dobrze. Musisz nauczyć się podejmować się lepsze decyzje w sferze biznesowej.
LISTOPAD
W pracy nie będzie to łatwy okres, zwłaszcza jeśli chodzi o komunikację międzyludzką. Pojawią się problemy w kontaktach ze współpracownikami. Rodzące się konflikty wpłyną na znaczne pogorszenie atmosfery. Możesz w tym miesiącu podjąć decyzję o zakończeniu współpracy z firmą, w której obecnie pracujesz.
GRUDZIEŃ
Grudzień przynosi dobrą energetykę na wszelkiego rodzaju nowe projekty zawodowo-finansowe. Twoje działania będą szły zgodne z ustalonym przez Ciebie planem. Możesz liczyć na wsparcie w swoim otoczeniu. Nadejdzie propozycja nowej pracy, która da Ci nie tylko dobrobyt finansowy, ale i spełnienie.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 WagaWaga 24.09-23.10

STYCZEŃ
W styczniu czeka Cię sporo dylematów związanych ze sferą biznesową. Będziesz zastanawiać się przede wszystkim czy i w co zainwestować pieniądze. Towarzyszy Ci niezdecydowanie, przez które blokujesz swoje dalsze działania. W pracy możesz osiągnąć sukces, jednak będzie wiązało się to z wieloma wyrzeczeniami.
LUTY
Luty to u Ciebie energia, aktywność i działanie. Będziesz w ciągłym ruchu. Sfera zawodowa pochłonie Cię na tyle, że zapomnisz o innych dziedzinach swojego życia. To wymagający czas w pracy – będzie sporo negatywnej energii w otoczeniu. Może doprowadzić to do konfliktu. Nie wszyscy Twoi współpracownicy grają uczciwie.
MARZEC
W marcu będziesz osobą decyzyjną. Spadnie na Ciebie przywilej, ale i obowiązek kierowania zespołem ludzi. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym i zdolności do zjednywania sobie ludzi, poradzisz sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. Możesz spodziewać się nawet wyróżnienia lub nagrody.
KWIECIEŃ
W tym miesiącu będziesz musiał mieć wszystko zaplanowane na ostatni guzik. Dobra organizacja będzie kluczowa do tego, aby osiągnąć sukces przy danym projekcie. Wszelkie próby improwizacji mogą skończyć się odebraniem Ci owego zadania bądź nawet utratą pracy. W biznesie możesz przyciągnąć kontrahentów, dzięki swoim wysokim kompetencjom.
MAJ
W maju możesz spodziewać się większego przypływu gotówki. Będzie to łatwy, ale niestały zarobek. W tym miesiącu będziesz starał się zarobić jak najwięcej pieniędzy, jak najniższym nakładem pracy. Nie jest to dobra metoda na dłuższą metę.
CZERWIEC
Energetyka będzie Ci sprzyjać. W czerwcu spodziewaj się nowych perspektyw na rozwój swojego biznesu. Przy Tobie pojawią się nowe możliwości. Przyciągniesz nowych klientów, choć wcale nie będziesz się o to usilnie starał. To czas obfitości w sferze finansowej, możesz liczyć na odczuwalną poprawę.
LIPIEC
W lipcu będzie ważna dobra organizacja finansów. Możesz zbudować sobie stabilną i bezpieczną sytuację finansową – jednak będzie to możliwe tylko przy dobrym zaplanowaniu wydatków. W tym czasie powinieneś bardziej oszczędzać. W biznesie będzie to czas dobrego prosperowania firmy. Nie zaskoczą Cię teraz żadne nieprzewidziane zmiany.
SIERPIEŃ
Sierpień przynosi Ci nowe perspektywy i możliwości zawodowe. Przed Tobą pojawi się propozycja pracy, która jest bardzo powiązana z Twoimi zainteresowaniami. W tym miesiącu będziesz miał okazje wykazać się tym, co kochasz i zarobić na tym pieniądze. Możesz liczyć także na długofalową współpracę.
WRZESIEŃ
Ten miesiąc przynosi Ci dużo nowych obowiązków. Będziesz bardzo skoncentrowany na powierzonych Ci zadaniach. Będzie potrzeba, aby zdobyć nowe kompetencje, do wykonywania bardziej zaawansowanych projektów. Poświęć czas, aby rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności, z których będziesz czerpać korzyści w przyszłości.
PAŹDZIERNIK
W październiku stoją przed Tobą nowe, ale trudne wyzwania. Możesz bać się przyjąć te przedsięwzięcia, ale w efekcie da Ci to równomierne do wkładu Twojej pracy korzyści. W tym miesiącu mogą towarzyszyć Ci także obawy związane z sytuacją finansową. Czekają Cię większe wydatki, które planujesz od jakiegoś czasu.
LISTOPAD
W tym czasie możesz poczuć mocne zwątpienie w pracę, którą wykonujesz. Podejmiesz decyzję o zaprzestaniu dalszego wykonywania obowiązków. Na Twoją decyzję bardzo wpłynie brak satysfakcji. Odczujesz przemęczenie i wypalenie zawodowe, przez co zawiesić próby szukania dla siebie nowego zajęcia.
GRUDZIEŃ
Ten miesiąc będzie Twoim odrodzeniem. Wyjdziesz z marazmu, w którym tkwiłeś i mocno zaznaczysz swoją obecność na rynku biznesowym. Będziesz odważnie wspinał się po szczeblach kariery – dostaniesz do tego predyspozycje. Czeka Cię szybki zarobek większych pieniędzy, co zmotywuje do dalszego działania.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 SkorpionSkorpion 24.10-22.11

STYCZEŃ
Wraz z początkiem nowego roku energetyka będzie sprzyjała Ci do tego, abyś z powodzeniem mógł otworzyć własny biznes. Styczeń będzie miesiącem dobrego prosperowania interesów i przyciągania nowych klientów oraz kontrahentów. Przynosi także poprawę sytuacji finansowej.
LUTY
W lutym będziesz cieszył się finansową stabilizacją. Osiągnięty poziom pozwala Ci na spokojne życie oraz na wyznaczanie nowych planów biznesowych. W tym czasie możesz podejmować inicjatywy związane z rozwojem swojej firmy. Do rozwoju wykorzystaj swój potencjał – wiedzę, którą zdobyłeś i umiejętności, które posiadasz.
MARZEC
Marzec będzie dobrym miesiącem szczególnie pod kątem finansowym. Możesz bowiem spodziewać się większego zastrzyku gotówki i to takiego niekoniecznie wypracowanego pracą własnych rąk. Możesz wygrać nagrodę w konkursie, otrzymać spadek lub bardzo wartościowy prezent.
KWIECIEŃ
W kwietniu będzie przy Tobie wiele pozytywnie nastawionych ludzi. Zwłaszcza pod kątem biznesu – możesz nawiązać nowe kontakty, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę. To też świetny czas na wszelkiego rodzaju współpracę. W pracy zawodowej możesz objąć nowy projekt, do którego wykonania będziesz mógł dobrać pomocną osobę.
MAJ
W tym czasie powinieneś skupić się przede wszystkim na samorozwoju. Warto udać się na kurs czy szkolenie, dzięki którym udoskonalisz swoje umiejętności. W pracy czekają Cię nowe wyzwania, których możesz obawiać się w początkowej fazie. To jednak jest jak los z nieba – choć praca będzie ciężka, otrzymasz w zamian nowe doświadczenie oraz podniesiesz swoje kwalifikacje.
CZERWIEC
W czerwcu powinieneś działać w zespole – praca grupowa przyniesie zdecydowanie lepsze efekty. Mimo dobrej energetyki do współpracy, może w tym czasie pojawić się sporo konfliktów lub nawet nieuczciwa rywalizacja. W biznesie pojawią się nowe możliwości, ale trzeba będzie wykazać się sporym refleksem w podejmowaniu działań i decyzji.
LIPIEC
W lipcu będziesz mógł liczyć na wzmocnienie wiary w siebie i swoje możliwości. Przez to Twoje działania biznesowe będą odważne, ale także mądre. To miesiąc, w którym będziesz podejmował słuszne decyzje. W pracy będzie stabilnie, wypracujesz sobie poczucie komfortu. Możesz spodziewać się dobrych efektów.
SIERPIEŃ
W sierpniu pojawi się u Ciebie zastój w sferze biznesowej. Opuszczą Cię energia i chęci do działania. Brak zapału i motywacji będzie wynikało ze zmęczenia. Intensywny czas da C się we znaki. W tym miesiącu powinieneś zdecydować się na urlop. Odpoczynek jest Ci niezbędny, aby zregenerować siły i wrócić do pracy na pełnych obrotach.
WRZESIEŃ
Wrzesień przyniesie spore poczucie spełnienia w sferze zawodowej. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, którymi będziesz bardzo zainteresowany. Twoje działania w biznesie będą w tym czasie mocno powiązane z Twoją pasją. Pewność i doświadczenie, które posiadasz w danym temacie, przełoży się na owocne efekty.
PAŹDZIERNIK
W tym miesiącu czekają na Ciebie nowe wyzwania. Problem będzie jednak z Twoją wytrwałością – szybko zainteresujesz się nowym projektem, ale Twój zapał równie szybko zgaśnie. Możesz rozpocząć coś, czego nie doprowadzisz finalnie do końca. W pracy czekają Cię wyjazdy służbowe lub dłuższa delegacja.
LISTOPAD
W listopadzie będziesz nawiązywał sporo nowych kontaktów biznesowych – będzie dużo negocjacji, a także finalizacji i podpisywania umów. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, co podpisujesz. W tym czasie możesz także spodziewać się większych przypływów pieniędzy, które polepszą Twoją obecną sytuację finansową.
GRUDZIEŃ
W tym czasie pojawią się przed Tobą nowe perspektywy dla Twojego biznesu. Powinieneś wykazać się większą odwagą – to doskonały moment na rozwój własnej firmy. W pracy możesz liczyć na uznanie ze strony przełożonych. Zostanie Ci zaproponowana podwyżka, a nawet objęcie wyższego stanowiska.
 

horoskop miesięczny biznesowy 2021 StrzelecStrzelec 23.11-21.12

STYCZEŃ
W tym miesiącu możesz nawiązać bardzo korzystny kontakt biznesowy. Pojawi się przy Tobie bardzo solidny i uczciwy kontrahent – będziesz miał okazję na owocną i długofalową współpracę. W pracy zawodowej możesz spodziewać się doprowadzenia projektu do końca, co będzie wiązało się z dodatkową, jednorazową gratyfikacją pieniężną.
LUTY
Ten miesiąc będzie dobrym znakiem na przyszłość. Uda Ci się zakończyć trudny projekt i wyjaśnić sytuacje problemowe, które do tej pory wstrzymywały rozwój Twojego biznesu. Nowe perspektywy pojawią się w pracy zawodowej. Możesz w tym czasie liczyć na premię lub nawet stałą podwyżkę.
MARZEC
Ten miesiąc będzie niekorzystny pod względem biznesowym, a może okazać się nawet miesiącem kryzysowym. W tym czasie możesz odnotować spadek zainteresowania Twoimi usługami bądź produktami. W firmie mogą pojawić się zastoje, możesz otrzymać wiadomość o utracie swojego dotychczasowego stanowiska.
KWIECIEŃ
W kwietniu aura zmienia się na dobrą. Możesz otrzymać ciekawą propozycję pracy, która będzie wiązała się z działaniami opartymi na Twoich zainteresowaniach. Przy tym będą również satysfakcjonujące Cię pieniądze. W tym czasie warto postawić na rozwój własnego biznesu, możesz zdobyć nowych kontrahentów.
MAJ
To będzie miesiąc, w którym poczujesz się pewnie. Twoja pozycja zawodowa będzie bardzo stabilna. W maju będzie więcej zadań do wykonania. Ważne będzie zaangażowanie, ale także sumienność i rzetelność. Dobre wyniki uzyskasz tylko wtedy, kiedy poświęcisz się danemu przedsięwzięciu.
CZERWIEC
Ten miesiąc nie będzie najszczęśliwszy na poszukiwanie nowej pracy zawodowej. Nie pojawią się propozycje, które w jakiś sposób Cię zainteresują. Możesz borykać się z przejściowymi problemami związanymi z prowadzeniem firmy. Drobny błąd lub niedopatrzenie mogą być powodem strat finansowych.
LIPIEC
Zadania zawodowe, które pojawią się przed Tobą, nie będą dawały Ci poczucia satysfakcji. Będzie na to wpływał również fakt, że nie będziesz odczuwał docenienia ze strony przełożonych. W lipcu uda Ci się wyjaśnić kwestie związane z finansami – spłacisz zaległości i uregulujesz większość swoich zobowiązań.
SIERPIEŃ
W sierpniu nie powinieneś angażować się w kwestie rozwoju biznesu. Propozycje, które pojawią się na horyzoncie, nie będą korzystne. Musisz szczególnie uważać na przeprowadzane transakcje – w tym miesiącu pojawią się straty pieniędzy. Podjęte negocjacje nie przebiegną po Twojej myśli.
WRZESIEŃ
We wrześniu energetyka będzie Ci sprzyjała do podejmowania się nowych działań biznesowych. Choć nie będzie to owocowało dużymi finansami, to da Ci poczucie spełnienia. Możesz brać udział w akcjach charytatywnych bądź poświęcić się pracy na rzecz pomocy innym. W tym miesiącu powinieneś bardziej skupić się na tym, co naprawdę chcesz robić zawodowo.
PAŹDZIERNIK
Październik doda Ci energetycznie bardzo dużo odwagi do rozwoju swojej kariery zawodowej. Będziesz śmiało podejmował się nawet tych bardzo ryzykownych inicjatyw i uda Ci się je doprowadzić do szczęśliwego końca. Możesz spodziewać się nagrody pieniężnej, premii lub nawet propozycji awansu.
LISTOPAD
W tym miesiącu nie powinieneś podejmować się nowych działań na polu biznesowym. Zwłaszcza jeśli chodzi o negocjacje z kontrahentami – nie przebiegną one po Twojej myśli. Wykonanie projektu, o którym będziesz myślał, nie będzie możliwe z powodu braku odpowiedniego przygotowania, ale i zaplecza finansowego, które będzie wymagane.
GRUDZIEŃ
W grudniu wiele pozytywnych rozwiązań podsunie Ci Twoje wewnętrzne prowadzenie. Wsłuchaj się w swoją intuicje, a podejmiesz właściwe decyzje zawodowe. W pracy następuje czas równowagi i harmonii. Atmosfera wśród pracowników będzie przyjemna, co pozwoli na owocną współpracę grupową.


 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów ze swojej przyszłości, nie tylko z zakresu finansów, pracy i biznesu, to skontaktuj się ze mną.
- Wróżbita Mateusz Algiz

 
Publikację przygotował ekspert:
Avatar ekspert Wróżbita Mateusz Algiz
KOD: 3010
TERAZ NIEDOSTĘPNY
Witaj, Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim pochodzi od nazwy jednej z run, która niesie ochronę i wsparcie. W swoich przepowiedniach posługuję się wizjami, które pokazują mi rozkłady kart Tarota. To właśnie dzięki nim jestem w stanie sprawdzić, co czeka Cię na Twojej drodze życia. Karty Tarota traktuję jako drogowskazy, które pomagają obrać dobry kierunek działań czy też podjąć właściwe decyzje. Korzystam także z kart Lenormand od których zaczęła się moja piękna przygoda ze światem ezoterycznym. Niejednokrotnie pokazują mi one bardzo konkretne informacje, dzięki czemu mogę przekazać Ci wartościowe porady i odpowiedzi na pytania, które Cię trapią. Dodatkowo zajmuję się Numerologią oraz kartami Anielskimi. Doradzam w wielu dziedzinach i sferach życiowych, takich jak miłość, relacje międzyludzkie, rodzina, finanse, praca czy sfera biznesowa. W przypadku pytań o zdrowie, po diagnozy zawsze odsyłam do lekarza - ja mogę jedynie kartami sprawdzić te punkty w organizmie, które wymagają szczególnej uwagi. Nie ma dla mnie głupich pytań, śmiesznych pytań, czy też pytań tabu. Każdy Twój problem i każde Twoje pytanie jest dla mnie ważne. Nikogo nie oceniam - nie od tego jestem. Do każdego podchodzę z tolerancją, szacunkiem i empatią. Możesz zwrócić się do mnie z każdą sprawą, która jest dla Ciebie w danym momencie istotna. W życiu nic nie dzieje się przypadkowo. To, że jesteś teraz tutaj, też nie jest przypadkiem. Jeżeli czujesz, że jesteś na rozdrożu i nie wiesz którą ścieżkę wybrać, skontaktuj się ze mną. Jestem tutaj po to, żeby Ci pomóc. Wróżbita Mateusz Algiz
Zadzwoń 708 688 300 (4,26 zł/min) KOD 3010
Zobacz pozostałe moje publikacje

Publikacje

FILTR:
Ekspert
Kategoria
Sortowanie
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Listopad 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Pażdziernik 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Magiczna energia kotów
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Wrzesień 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Sierpień 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Lipiec 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Akulina - Co przyniesie nam nadchodzący ciepły czas?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Czerwiec 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Maj 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Kwiecień 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Marzec 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Akulina - Chiński rok Tygrysa – jakie są jego mocne strony?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Luty 2022
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Styczeń 2022
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Strzelec - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Skorpion - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Waga - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Panna - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Lew - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Rak - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Bliźnięta - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Byk - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Baran - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Ryby - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Wodnik - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Koziorożec - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop runiczny na 2022 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Strzelec - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Skorpion - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Waga - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Panna - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Lew - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Rak - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Bliźnięta - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Byk - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Baran - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Ryby - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Wodnik - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Koziorożec - Wielki Horoskop 2022 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Wielki Horoskop 2022 - miłość, rodzina, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Akulina - Zima według Tarota. Na co uważać, a na co zwrócić uwagę?
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na grudzień 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Listopad 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Akulina - Granat – magiczny kamień na jesień
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Październik 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Wrzesień 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Pozytywna aura na jesień
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Sierpień 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Lipiec 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Len – magiczna roślina nie tylko na upały
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Czerwiec 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Maj 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Ava Lilith Barbara M - Magia kamieni - Czaroit
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Akulina - Magiczna moc kamieni
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Wróżka Margo - jaki bedzie twoj partner czyli ideal mezczyzny w aspekcie astrologicznym
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Kwiecień 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Wpływ Księżyca na nasze samopoczucie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Marzec 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Pełnia w Pannie - horoskop na marzec
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Akulina - Biała szałwia i palo santo – magiczny duet dla dobrej energii
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na Luty 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Pełnia Wilczego Księżyca - horoskop numerologiczny
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na styczeń 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Akulina - Jaki będzie Chiński Rok Bawoła?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka ALGIZ - Dawne przesądy wigilijne
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Strzelec - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Skorpion - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Waga - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Panna - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Lew - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Rak - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Bliźnięta - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Byk - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Baran - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Ryby - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Wodnik - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Koziorożec - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie, rada
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Krystalin - Wielki Horoskop 2021 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Fragula - Horoskop 2021 z kart Tarota. Miłość, praca, finanse, zdrowie.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Horoskop miłosny miesięczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Mateusz Algiz - Horoskop biznesowy miesięczny 2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Anna Bell - Horoskop miesięczny 2021 z kart anielskich
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Dziewiątka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Ósemka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Siódemka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Szóstka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Piątka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Czwórka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Trójka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Dwójka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Jedynka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Szczegółowy horoskop numerologiczny na 2021 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka ALGIZ - Tradycja ubierania choinki
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka ALGIZ - Historia postaci św. Mikołaja
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Strzelec - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Skorpion - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Waga - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Panna - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Lew - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Rak - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Bliźnięta - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Byk - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Baran - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Ryby - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Wodnik - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Koziorożec - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop runiczny na 2021 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka ALGIZ - Andrzejkowe wróżby
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Pełnia Bobrzego Księżyca - horoskop numerologiczny na grudzień.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - grudzień 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżbita Mateusz ALGIZ - Rosliny przyciągające bogactwo
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Horoskop numerologiczny na listopad 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - listopad 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżbita Krystalin - Codzienne wsparcie energetyczne
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżbita Mateusz ALGIZ - Feng Shui w Salonie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Ava Lilith Barbara M - Jak korzystać z porad kart Tarota
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Sennik
Wróżbita Mateusz ALGIZ - Sen o Aniołach – co oznacza?
Sennik
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Akulina - Starożytny horoskop afrykański
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Jasnowidz Morghan - Horoskop miłosny dla samotnych na październik 2020
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - październik 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżbita Krystalin - Wróżba się nie sprawdza? I o to chodzi!
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Horoskop na nowy rok numerologiczny 2020/2021
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - wrzesień 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżbita Krystalin - Mandale, siatki kryształowe, kamienne układanki
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Domowa wróżba celtycka
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Aurora Mercouri - O szacunku w Tarocie i nie tylko...
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - sierpień 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Ekspresowe wróżby z atramentu dla każdego
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Jasnowidz Jula - Oczyszczanie energetyczne a nasza przyszłość
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - lipiec 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Margarita - Horoskop Codzienny 1-7 czerwiec 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Akulina - Jaki będzie nadchodzący okres letni 2020
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - czerwiec 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Abigail - O energii i wampirach energetycznych
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Aurora Mercouri - Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na czerwiec
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Nów Księżyca w znaku Bliźniąt - Horoskop numerologiczny na czerwiec 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Horoskop numerologiczny na Maj 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - maj 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Eliza - Róbmy swoje, czyli jak odnaleźć się w czasie koronawirusa
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Eliza - Kiedy należy odpuścić
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Miłość w czasach zarazy…
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Akulina - Odkryj magiczną moc bursztynu
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Aurora Mercouri - Wyzwania dla znaków zodiaku na II połowę kwietnia
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Eliza - Dlaczego on milczy?
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - kwiecień 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Eliza - Jak nie ulec panice
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Horoskop numerologiczny na Marzec
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Akulina - Krystalomancja, czyli wróżenie z lustra
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - marzec 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Ania - Jak oczyszczac energię cedrem oraz białą szałwią
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - luty 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Zaspokój swoją intuicję
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Eliza - Recepta na udany związek
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Czy to już Nowy Rok? Horoskop chiński 2020
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - styczeń 2020
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Eliza - Żyj tu i teraz
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Horoskop miesięczny partnerski na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Dziewiątka- Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Ósemka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Siódemka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Szóstka- Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Piątka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Czwórka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Trójka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Dwójka- Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Jedynka - Szczegółowy Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Szczegółowy horoskop numerologiczny na 2020 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Alljena - Tarotowy horoskop roczny na 2020 rok według Wróżki Alljeny
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Strzelec - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Skorpion - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Waga - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Panna - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Lew - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Rak - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Bliźnięta - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Byk - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Baran - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Ryby - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Wodnik - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Koziorożec - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop runiczny na 2020 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Strzelec - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Skorpion - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Waga - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Panna - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Lew - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Rak - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Bliźnięta - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Byk - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Baran - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Ryby - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Wodnik - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Koziorożec - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Wielki Horoskop 2020 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Charakter znajduje swe odbicie w oczach
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Ania - Uzdrawiająca moc Mantr
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - listopad 2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Akulina - Zaproś Tarot do domu
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - październik 2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Kumczo - Horoskop na nowy rok numerologiczny 2019/2020
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Wróżka Akulina - Depresja czy przerywana aura?
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop partnerski - wrzesień 2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Tarocistka Krystyna - Numerologiczna Trójka, charakterystyka.
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Kumczo - Czakry
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Relacje bez przyszłości
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Horoskop numerologiczny letni na 2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Wpływ owoców na nasze życie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski 17.06-14.07.2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Miłosny Partnerski 15.05. - 31.05.2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Ava Lilith Barbara M - Amulety na wampiryzm energetyczny
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Li - Przyroda, która sprzyja znakom zodiaku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Fragula - Rytuały do wykonania w domu
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Kumczo - Przesłania anielskie na Maj
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Czym są bratnie dusze?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
IRAVAN - Proste zaklęcia z użyciem Kamieni
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Miłosny Partnerski 15.04. - 30.04.2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Numerolog Grace - Związek karmiczny a może Bliźniaczy Płomień?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Iwona - Magiczna Moc Kamieni - Angelit
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Kumczo - Horoskop numerologiczny wiosenny
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Basia - Magia realizacji marzeń
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Runy
Wróżka Basia - Runy i skrypty ochronne
Runy
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Szeptucha Iwona - Numerologia kabalistyczna
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Akulina - Osobowość zapisania w dniu tygodnia
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski 10.03.-31.03.2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Numerolog Grace - Horoskop numerologiczny na rok 2019 dla wszystkich wibracji
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Janusz JAsny - Jak się odciąć, czyli zła sytuacja miłosna…
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski - Luty 2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski - 16.01 - 31.01.2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Janusz JAsny - Rytuał Odzyskania Partnera
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski - 03.01 - 15.01.2019
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Wróżka Akulina - Czas oczyścić aurę
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Wróżka Akulina - Naucz się widzieć aurę
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski - 16.12 - 31.12.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Koziorożec - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Wodnik - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Ryby - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Baran - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Byk - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Bliźnięta - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Rak - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Lew - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Panna - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Waga - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Skorpion - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Strzelec - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Anastazja M - Wielki Horoskop 2019 - miłość, praca, finanse, zdrowie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Koziorożec - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Wodnik - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Ryby - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Baran - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Byk - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Bliźnięta - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Rak - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Lew - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Panna - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Waga - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Skorpion - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Strzelec - Prawdziwy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Prawdziwy roczny Horoskop na 2019 rok z Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Jedynka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Dwójka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Trójka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Czwórka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Piątka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Szóstka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Siódemka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Ósemka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Dziewiątka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2019 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop zdrowotny 2019 na podstawie biorytmu
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop biznesowy 2019 na podstawie biorytmu
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Li - Rytuał na przyciągnięcie partnera
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop roczny miłosny 2019 na podstawie biorytmu
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Święty Mikołaj, Gwiazdor czy Czarny Piotruś?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski - 01.12 - 15. 12.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Koziorożec - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Wodnik - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Ryby - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Baran - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Byk - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Bliźnięta - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Rak - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Lew - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Panna - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Waga - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Skorpion - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Strzelec - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop runiczny na 2019 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Koziorożec - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Wodnik - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Ryby - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Baran - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Byk - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Bliźnięta - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Rak - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Lew - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Panna - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Waga - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Skorpion - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Strzelec - Szczegółowy Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Cesaria - Szczegółowy roczny Horoskop na 2019 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Wróżka Akulina - Cała ludzkość podlega rytmom biologicznym
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski -16.11-30.11.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Li - Horoskop urodzinowy dla dziecka
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Ava Lilith Barbara M - Karta Kapłana w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski dwutygodniowy 1.11 - 15.11.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Partnerski 15-31.10.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Akulina - Czakry – energetyczne centra organizmu
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop Egipski tygodniowy 29.10-04.11
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop Egipski tygodniowy 22.10-28.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop Egipski tygodniowy 15.10-21.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop Egipski tygodniowy 08.10-14.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Tomasz - Horoskop Egipski tygodniowy 01.10-07.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Magiczna moc włosów
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Charakterystyka osób spod znaku Strzelca
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Wróżka Akulina - Trzy warstwy człowieka
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Ava Lilith Barbara M - Siła kart Tarota
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Li - Lawenda i jej magiczne działanie
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Milagros - Czym jest wróżenie a byciem medium
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Mila - Liczby karmiczne i spłata długu karmicznego
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Miłość z różnicą wieku
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Janusz JAsny - Kuszenie Wróża
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
IRAVAN - Miłosny Horoskop Tygodniowy od 6.08 do 12.08
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Anna Bell - Rozkłady Kart Tarota
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
IRAVAN - Horoskop na niedzielę 5.08.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
IRAVAN - Horoskop dzienny na sobotę 4.08.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Ava Lilith Barbara M - Wybór kamieni i ich stosowanie
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Czy posiadasz duszę ezoteryka?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Andrea Golbert - Moc świecy
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański 27.08-02.09.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Istota geniuszu Nostradamusa
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Akulina - Magiczna miłosna nalewka
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański tygodniowy 20.08-26.08.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański tygodniowy 13.08-19.08.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański tygodniowy 06.08-12.08.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański tygodniowy 30.07-05.08.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Reiki
IRAVAN - Trzecie oko
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Anton - Magia Ochronna
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Li - Wyrzuć z siebie gniew
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Li - Jak ochronić się przed wampirem energetycznym
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Ava Lilith Barbara M - Karta Diabła w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański tygodniowy 23.07-29.07.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Tarocistka Renata - W poszukiwaniu zaginionego czasu
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański tygodniowy 16.07-22.07.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Akulina - Jakie znaki zodiaku do siebie pasują?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 09.07-15.07.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 02.07-08.07.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 25.06-01.07.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 18.06-24.06.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Li - Jak zmienić swój los
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Cesarzowa w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 11.06-17.06.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 04.06-10.06.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop tygodniowy - 28.05-03.06.2018
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Magiczne przesłanie wróżek na czerwiec
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Andrea Golbert - Przekaz od Aniołów
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop indiański. Charakterystyka
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Amber - Palo Santo – energetyczne oczyszczenie i wzmocnienie Świętego Drzewa
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Mila - Olejki do namaszczania świec rytualnych
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Woda - eliksir życia
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Tarocistka Renata - Uzdrawiająca i magiczna moc Diamentu Herkirmer
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Ewa - Magiczne właściwości brzozy
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Wróżbita Nereusz - Wpływ Księżyca na urodę
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Akulina - Leczenie niekonwencjonalne - wygraj z rakiem
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Tarocistka Magda - Ametyst- kamień szczęścia i walki z nałogami.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Amber - Właśnie dziś nie martw się - druga duchowa zasada Reiki
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Ava Lilith Barbara M - Sposoby zabezpieczenia się przed złą energią
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Ryby - charakterystyka znaku zodiaku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Tarocistka Renata - Właściwości i moc szafiru
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Sąd Ostateczny w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Śmigus dyngus
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop Wielkanocny
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop Wiosenny
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Tarocistka Magda - Czarny Turmalin, kamień chroniący Twoją energetykę
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Ewa - Oczyszczenie domu z negatywnej energii
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżbita Nereusz - Magiczne działanie Cytryny
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Magia obfitości w codziennym życiu
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżbita Nereusz - Horoskop na miesiąc marzec dla Ryb
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Kochankowie w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Gildia - Daj sobie szansę na miłość
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Amber - Pierwsza duchowa zasada Reiki - „Właśnie dziś nie złość się”
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Agra - Anioły kabały-Aniel
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Matheus - Bądżmy sobie bliscy!
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Akulina - Śmiech to zdrowie
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Diabeł w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Wpływ „dziadków” na młodsze pokolenie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Naturalni sprzymierzeńcy w walce o dobre zdrowie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Ava Lilith Barbara M - Litoterapia. Labradoryt zwany Świątynią Gwiazd.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Feng shui
Wróżka Henrietta - Luty 2018, magiczny miesiąc
Feng shui
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Piramida Horusa – ezoteryczne ciekawostki
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Pozytywny wpływ wróżb na zdrowie psychiczne
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Agra - Reiki
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Gildia - Moje magiczne medytacje
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Henrietta - Prognoza społeczno-polityczna miesięczna na 2018 rok
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Magiczne Karty Słowiańskie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Mag w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anna Bell - Wigilia i jej smaki
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Kolory na talerzu czyli jedz i lecz się
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Margo - Dlaczego wiele wcieleń?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Beata - Jemioła i jej magiczne właściwości
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Dziewiątka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Ósemka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Siódemka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Szóstka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Piątka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Czwórka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Trójka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Dwójka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anna Bell - Jedynka - Horoskop numerologiczny miesięczny na 2018 rok
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Ryby - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Wodnik - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Koziorożec - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Strzelec - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Skorpion - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Waga - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Panna - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Lew - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Rak - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Bliźnięta - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Byk - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Baran - Horoskop runiczny na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Głupiec w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Szczegółowy roczny Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Ryby - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Wodnik - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Koziorożec - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Strzelec - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Skorpion - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Waga - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Panna - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Lew - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Rak - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Bliźnięta - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Byk - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Baran - Szczegółowy Horoskop na 2018 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Prawdziwy roczny Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Ryby - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Wodnik - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Koziorożec - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Strzelec - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Skorpion - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Waga - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Panna - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Lew - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Rak - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Bliźnięta - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Byk - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Baran - Prawdziwy Horoskop na 2018 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Anna Bell - Magiczny rytuał na oczyszczenie domu
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Nie bójmy się ciemności - zimowe zmęczenie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Gwiazda w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Li - Moc Twojego umysłu
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Akulina - Ludzie medytujący nie cierpią na depresję
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Poinsecja, magiczny kwiat Bożego Narodzenia
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Dzień św. Łucji – wróżby i przesądy
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Agra - Położenie słońca w horoskopie a choroby
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Wieniec adwentowy-symbol duchowego przygotowania do Świąt
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Emilia - Zaklęcia na zdobycie pieniędzy
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Margo - Wymiar Przeznaczenia
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Mila - Czy wywoływanie duchów jest bezpieczne
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Beata - Wieczory wróżb
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Katarzynkowe wróżby kawalerskie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Agra - Magia kamieni. Awenturyn
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżbita Q Robert - Kolor Włosów a magia żywiołów
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Śmierć w Tarocie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Ciekawe przesądy - z przymrużeniem oka spójrzmy na świat :)
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Margo - Magia Przeznaczenia
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Anastazja M - Metoda Dwupunktowa – co to takiego?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Akulina - Codzienna relaksacja
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Magia luster
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Charakter wyczytany z rysów twarzy
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Czarodziejska aromaterapia
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Tarocistka Renata - Moc magii miłosnej
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Emilia - Dziady, słowiańska tradycja czczenia zmarłych.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Emilia - Przesłania od Aniołów na październik 2017
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Emilia - Sposób na spokojny dom
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Milagros - Moje refleksje na zbliżające się świeto Wszystkich Świętych
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Rodzina - jak o nią dbać?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Magiczna olsza
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop biznesowy na październik
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Li - Jak zrozumieć szefa?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Naturalnie wygraj z przeziębieniem
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Agra - Zodiak i prezenty
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Agra - Amulety na szczęśliwą i bezpieczną podróż
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Moc bursztynu
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Magia skryta w zapachu
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Horoskop miłosny na wrzesień 2017
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Li - Magiczne właściwości kolorów w domu.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Migrena a stan ducha
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Tarocistka Renata - Terapeutyczna moc diamentu
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Magiczny aster
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Jak dożyć 100 lat?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Tarocistka Renata - Klątwa złego oka - czym jest i jak się przed nią uchronić
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Agra - Anioły osobiste
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Agra - Karneol, kamień witalności
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Żyworódka - zdrowie w doniczce
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Karty Klasyczne
Wróżka Agra - Karty Kippera
Karty Klasyczne
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Sierpniowe noce perseidów
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Byk
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Matheus - Magia zawarta w pokrzywach
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Mila - Moc Hematytu
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Akulina - Historia kart Tarota
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Tarocistka Sara - Magia Pomaga Żyć
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Agra - Horoskop z kart tarota na sierpień
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Czarny bez
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Agra - Czakry a zdrowie
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Ewa - Przesłania anielskie na lipiec
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Agra - Negatywne cechy wibracji numerologicznych
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Magiczna lawenda
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Agra - Sakiewka na bogactwo
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Agra - Horoskop miłosny na sierpień 2017
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Agra - Chromoterapia czyli lecznicza moc kolorów.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Agra - Magiczne mydełko
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Livia - Oczyszczenie karmicznych punktów
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Fatalne zauroczenie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Akulina - Jakim On będzie ojcem, a jakim mężem?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Tarocista Dariusz - Afirmacje, które nie działają - modlitwy, które nie czynią cudów.
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Lew
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Akulina - Źródła odporności
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Runy
Tarocistka Renata - Horoskop runiczny na lipiec
Runy
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Ewa - Specjalne pierścienie - energetyzatory
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Anna Bell - Anielskie czakry
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wrożka Akulina - Miłosna nalewka
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Akulina - Los, który można wyczytać z kamieni
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Renata - Noc Świętojańska
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Mila - Pragnienia naszej duszy
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Tarocistka Renata - Magia Srebrnego Globu
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Li - Wróżba anielska na czerwiec
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Ariela - Oczyszczenie, skuteczne rozwiązanie problemów
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Wróżka Amber - Jałowy bieg księżyca
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Akulina - Wykorzystaj moc własnych myśli
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Renata - Horoskop miłosny na czerwiec
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Jasnowidzenie
Tarocistka Renata - Jasnowidzenie jako metoda poznania rzeczywistości
Jasnowidzenie
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Tarocistka Renata - Pozytywne kreowanie rzeczywistości, prawo przyciągania
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Akulina - Choroba rozpoczyna się w umyśle
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Medycyna holistyczna - chiński sposób na ból głowy i stres
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Akulina - Przeznaczenie, które można wyczytać z dłoni
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Tarocistka Renata - Horoskop finansowy na maj z kart Kippera Fin de Siecle
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Amber - Magia w doniczce - mięta
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Horoskop na kwiecień 2017 roku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Matheus - Magiczne wlaściwości jałowca
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Wróżka Monika - Związki karmiczne
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Tarocistka Renata - Przesłania z Wyroczni Zaczarowana Mapa na kwiecień
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Tarocistka Renata - Kocha, lubi, szanuje…o wróżbach miłosnych z kart Tarota
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Magia ukryta w liściu laurowym
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Ariela - Oczyszczanie energetyczne, ważna kwestia dla życia w spokoju.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Ryby (19.02 - 20.03)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Strzelec (22.11 - 21.12)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Li - Jak zdjąć z siebie klątwę?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Rozmaryn - właściwości lecznicze i magiczne
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Koziorożec - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Wodnik - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Ryby - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Baran - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Byk - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Bliźnięta - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Rak - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Lew - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Waga - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Skorpion - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Strzelec - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Panna - Szczegółowy Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Szczegółowy roczny Horoskop na 2017 rok z kart Tarota
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Strzelec - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Koziorożec - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Wodnik - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Ryby - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Baran - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Byk - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Bliźnięta - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Rak - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Lew - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Panna - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Waga - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Skorpion - Prawdziwy Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Prawdziwy roczny Horoskop na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Koziorożec (22.12 - 19.01)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anna Bell - Horoskop numerologiczny na 2017 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Jasnowidz Maria Maj - Andrzejkowe wróżenie z wosku
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Magiczna moc piołunu
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Wodnik (20.01 - 18.02)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Matheus - Nie bójmy się rozmawiać
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Jesienna chandra - jak sobie z nią radzić?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Anastazja - Magia kobiet
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Panna (24.08 - 22.09)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Sennik
Wróżka Amber - Znaczenie snów - "choroba"
Sennik
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Amber - Wampiryzm energetyczny - kilka słów o nim
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Znaki zodiaku w szkole
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Teresa Nowaczyk - Kim jest Wróżka dziś, w dobie Internetu?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 22.06)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Yosei (Kamiko) - Moc zamknięta w kamieniu
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Rak (23.06 - 23.07)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Amber - Dieta w znaku zodiaku - Baran (21.03 - 19.04)
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Yosei (Kamiko) - Koty widzą więcej
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Yosei (Kamiko) - Koty w naszym życiu
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Issi-Isis - Magia i Rytuały ludowe
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Issi-Isis - Magia i Rytuały - Czarownice i wiedźmy
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Mila - Co to są czakry?
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Matheus - Energia wróżb
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Horoskop miesięczny na sierpień 2016
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Issi-Isis - Skutki magii i rytuałów.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Issi-Isis - Magia w praktyce
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Issi-Isis - Czym jest magia i zaklęcia.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Amber - Amulety i talizmany - co wybrać dla siebie?
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Li - Chiromancja czyli wróżenie z ręki
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Mila- Podatność poszczególnych wibracji na choroby
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Amber - Reiki - Energia, która niesie siłę
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anne (Anna Bell) - Dopadł Cię życiowy impas, posprzątaj
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżka Li - Tarot-Karty, które wróżą
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Turmalin czarny, kamień ochronny.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Palo Santo - Święte Drewno
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Pierścienie ochronne
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Issi-Isis - Zwierzęta mocy
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop miesięczny na czerwiec 2016 roku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Alissa - Pozytywna energia - Skąd czerpać pozytywne myślenie?
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Monika - Skłonności do alergii zapisane w horoskopie
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Magia tygrysiego oka.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Matheus - Magia kamieni. Koral
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Alissa - jak przyciągnąć do siebie pieniądze
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Kim jest Demon
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop wiosenny 2016 dla kobiet
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Alissa - Co mówi znak zodiaku o Tobie?
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Anne (Anna Bell) - Magiczne barwy Wielkanocy
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Czaroit, naturalnie magiczny kamień.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Mila - Pomoc anielska w uzdrawianiu duszy i ciała
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Wróżka Monika - Zdolność ponoszenia ryzyka wpisana w horoskop urodzeniowy
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Henrietta - Współcześni szamani
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Issi-Isis - Wróżyć każdy może
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Magiczne Kadzidła
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - 52 dni krytyczne poprzedzające nasze urodziny
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Matheus - Horoskop na Walentynki 2016
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anne (Anna Bell) - Horoskop wiosenny z Kart Anielskich Symboli
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Alissa - Horoskop 2016 dla Wodnika
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Pentagram
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Kamienie szlachetne dla poszczególnych znaków zodiaku
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Wróżka Ewa - Wpływ księżyca na nasze życie
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Barbara Marianna - Litoterapia. Właściwości Jaspisu
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Horoskop miesięczny na styczeń 2016 roku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Livia - Numerologia, wibracje mistrzowskie
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anne (Anna Bell) - Horoskop z kart intuicyjnych na rok 2016
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Alissa - bratnie dusze, czy naprawdę możemy spotkać partnera swojego życia?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Skorpion - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Waga - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Panna - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Lew - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Rak - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Bliźnięta - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Byk - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Baran - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Ryby - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Wodnik - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Koziorożec - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Strzelec - Prawdziwy Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Prawdziwy roczny Horoskop na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Sól jako narzędzie używane w magii
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Noworoczna magia zapewniająca szczęście
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Horoskop miesięczny na grudzień 2015
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Tarocistka Krystyna - Pełnia Księżyca Długiej Nocy
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Alissa - Czy nosić talizmany?
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Anne - Jak wyleczyć złamane serce?
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Alissa - Czy anioły istnieją ?
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Anne - Zeszyt złotych myśli - Twój sposób na dręczący Cię problem.
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Matheus - List na Nowy Rok
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anne - Zimowa wróżba
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Mila - Czakram Bieli
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Rytuał na przywrócenie dobrej passy
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Barbara Marianna - Litoterapia. Lecznicza moc Selenitu
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Horoskop miesięczny na listopad 2015 roku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Tarocistka Krystyna - Wyobraźnia i jej ukryta potęga.
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anne - Szef a znak zodiaku. Astrologia z humorem!
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Livia - Usuwanie skutków złego oka w pracy
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Issi-Isis - Święto Zmarłych fizycznie, ale nie duchowo
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Anne - Choroba i jej przyczyny
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Sennik
Issi-Isis - O marzeniach sennych i znaczeniu snów.
Sennik
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Alissa - Jak zobaczyć, poczuć swojego anioła stróża?
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Telimena - Horoskop jesienny z kart Tarota.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Mila - Uzdrawianie kolorami
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Drzewa ochronne -Świerk i Leszczyna
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Krystyna - Imiennik, znaczenie imion
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Krystyna - Żywioły w horoskopie.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anne - Horoskop numerologiczny na 2016 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Tarocistka Krystyna - Księżyc w znakach zodiaku.
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Mila - Myśl pozytywnie
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Drzewa ochronne - Sosna i Jodła
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Wróżka Henrietta - Grafologia
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Henrietta - Oczyszczanie z negatywnych energii
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Henrietta - Magiczna moc, ale czego?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Telimena - 2016, rok numerologiczny 9
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Sennik
Tarocistka Krystyna - Sennik
Sennik
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop tygodniowy dla przebojowej kobiety na początek września 2015
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Alissa - Czy przedmioty mają złą energię?
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Alissa - Jak obronić się przed wampirami energetycznymi?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Henrietta - Wampiryzm psychiczny-spojrzenie ogólne.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Livia - Jak zrozumieć mezczyznę? Sprawdź typ swojego partnera. Część III
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Anne - Anielskie przesłanie na wrzesień Archanioła AJELA
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Issi- Isis - Parapsychologia Okiem Mistrza
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Rytuał usuwający trudności finansowe
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Drzewa ochronne - Dąb i Klon
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Telimena - Magia fazy ubywającego księżyca.
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Barbara Marianna - Litoterapia. Lecznicze właściwości Cytrynu.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Iwona - Magiczna moc ziół i kadzideł
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Krystyna - Moc żywiołów
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Iwona - Magiczna Moc Kamieni - Ametyst
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop tygodniowy na początek sierpnia 2015
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop tygodniowy na lipiec-sierpień 2015
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anne - Komfort psychiczny w domu.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Mila - Jak powinna być utworzona prawidłowa afirmacja
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Drzewa ochronne
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Henrietta - Pojęcie reinkarnacji
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Livia - Czym są klątwy?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Runy
Milagros - Runy i skrypty runiczne
Runy
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Li - Wiara, nadzieja, miłosierdzie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Krystyna - Magia drzew.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop dla przebojowej kobiety na pierwszy tydzień lipca
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Matheus - Horoskop na lipiec 2015
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Magiczna moc jarzębiny
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Tajemniczy Krzyż Chakana
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Alissa - Aniołowie szczęścia
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Runy
Alissa - Szczęśliwe runy. Runa Fehu
Runy
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Iwona - Magiczna Moc Kamieni. Kryształ Górski
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Anne - Bezpieczna podróży z magią.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Mila - Znaczenie Planet
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Energia zamknięta w kasztanach.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Telimena - Pełnia księżyca, dobry czas rytuałów.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Alissa - Jak osiągnąć sukces finansowy
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Krystyna - Świat Mandali
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Milagros - Znaczenie kolorów świec
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Anne - Mapa Marzeń, droga do szczęścia.
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Henrietta - Czakramy ziemi, czyli miejsca mocy które warto odwiedzić.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Przesądy które przynoszą szczęście.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Interpretacja zachowania się płomienia podczas palenia się świecy przy rytuałach
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Dlaczego dusze nie chcą odejść na druga stronę.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Iwona - Znaczenie zwyczajów wielkanocnych
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Livia - Krople Bacha a alkoholizm.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżka Anne - Przesłanie Anielskie na wiosnę 2015.
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Iwona - Magiczna Moc Kamieni. Kwarc różowy - kamień miłości.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Alissa - Jak dbać o amulety i talizmany?
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Alissa - Amulet czy talizman?
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Mila - Magia kolorów świec
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Wampiryzm energetyczny
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Ewa - Czym jest Reiki ?
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Henrietta - O klątwach i magii
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Magda - Kolory świec dla poszczególnych znaków zodiaku.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżka Anne - Pieniądze czy miłość ? A może jedno i drugie.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Alissa - Magia w Twoim domu. Magiczna moc zapachów.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Alissa - Przywołanie miłości - Rytuał do samodzielnego wykonania.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Mila - Rola Aniołów w naszym życiu.
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Mila - Magiczne właściwości kamieni szlachetnych.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Telimena - Astrologia. Pełnia księżyca 2015.
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Barbara Marianna - Litoterapia. Lecznicza moc różowego kwarcu.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Milagros - 14 luty2015. Walentynki
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Jasnowidz Maria Maj - Horoskop tygodniowy przebojowej kobiety na pierwszy tydzień miesiąca lutego.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Matheus - Horoskop dzienny na Piątek trzynastego.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Alenna - Anielskie przesłanie na miesiąc Luty.
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Mila - Rok 2015, rokiem Jowisza
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Beata - Dawać i brać - to nie takie proste
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Beata - Parapsychologia
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Michał Przybyłowicz - Tarot jako uzdrowiciel
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Wróżka Anne - Numerologia a biznes. Kariera zapisana w liczbach
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Iwona - EFT -Tapping - Technika Emocjonalnej Wolności
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Teresa Nowaczyk - Co to jest szczęście?
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anne - Czar wróżb i przesądów Wigilinych
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Strzelec -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Skorpion -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Waga -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Panna -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Lew -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Rak -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Bliźnięta -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Byk -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Baran -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Ryby -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Wodnik -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Koziorożec -Szczegółowy Horoskop na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 08.12 - 14.12
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Livia - Jak zrozumieć mezczyznę? Sprawdź typ swojego partnera. Część II
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Mila - Magiczne właściwości kwiatów
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Tarocistka Magda - Oczyszczająca moc białej szałwii.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Livia - Jak zrozumieć mężczyznę? Sprawdź typ swojego partnera. Część I
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 01.12 - 07.12
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anne - Świat kolorów i naszych pragnień
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: Wielkie Arkana - Podsumowanie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 21 - Świat
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 20 - Sąd
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 19 - Słońce
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 18 - Księżyc
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 17 - Gwiazda
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 16 - Wieża
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 15 - Diabeł
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 14 - Umiarkowanie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 13 - Śmierć
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 12 - Wisielec
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 11 - Sprawiedliwość
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 10 - Koło Fortuny
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 9 - Pustelnik
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 8 - Siła
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 7 - Rydwan
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżbita Soleil - Dłoń Fatimy- wspaniały amulet dla każdego.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Iwona - Magiczna moc kamieni. Labradoryt.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Iwona - Oczyszczanie energetyczne, oczyszczanie czakr, usuwanie blokad.
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Teresa Nowaczyk - Czy jest on mi pisany na całe życie?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Barbara Marianna - Litoterapia czyli leczenie kamieniami.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 24.11 - 30.11
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Rosarius - Szczegółowy roczny Horoskop na 2015 rok dla każdego znaku zodiaku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Mila - Wpływ energii na nasze życie
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anna Bell - Andrzejki 2017 i ciekawe wróżby andrzejkowe
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 17.11 - 23.11
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Lex - Horoskop opisowy - Bliźnięta, ludzie o dwóch naturach.
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 10.11 - 16.11
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Issana - Numerologia - Cechy osób według daty urodzenia (cz.IV - od 22 do 31 dnia miesiąca )
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Issana - Numerologia - Cechy osób według daty urodzenia (cz. III - od 15 do 21 dnia miesiąca)
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Mila - Horoskop dietetyczny - Dieta a znak zodiaku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Livia - Rytuał miłosny, odcięcie się od niespełnionej miłości.
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 03.11 - 09.11
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Anne - Samotność- wróg czy przyjaciel?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocistka Krystyna - Andrzejki i magiczna moc wróżb andrzejkowych.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Milagros - Dzień 1 listopada
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Rosarius - Kto powinien przeprosić ?
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Matheus - Doradcza rola kart.
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 27.10 - 02.11
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Wróżka Henrietta - Krzemień pasiasty-polski diament
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Iwona - Magiczna Noc -Wigilia Wszystkich Świętych
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 20.10 - 26.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Wróżbita Soleil - Jak samemu oczyścić swój dom, mieszkanie, firmę...?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 6 - Kochankowie
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Telimena - Rok numerologiczny 8
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 13.10 - 19.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocistka Magda - Co może przynieść szczęście poszczególnym znakom zodiaku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżka Henrietta - Miejsca mocy w Polsce. Kolegiata w Tumie pod Łęczycą.
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 06.10 - 12.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Lex - Horoskop tygodniowy 06.10 – 12.10 na podstawie kart Wyroczni Walijskiej
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Talizmany
Iwona - Magiczna moc kamieni. Fluoryt, kamień geniuszy.
Talizmany
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anne - Horoskop numerologiczny na 2015 rok
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Anne - Horoskop biznesowy na październik
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Iweta - Jakie podstawowe błędy popełniamy przy tym, czego pragniemy.
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Tarocista Lex - Horoskop tygodniowy 29.09 – 05.10 na podstawie kart Wyroczni Walijskiej
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 29.09 - 05.10
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Issana - Numerologia - Cechy osób według daty urodzenia (cz. II - od 8 do 14 dnia miesiąca)
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Kerkira - HOROSKOP TYGODNIOWY MIŁOSNY 22.09 - 28.09
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Wróżka Anne - Dziennik wdzięczności
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocista Lex - Lucyferianizm a Satanizm
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocista Lex - Starodawne metody wróżbiarskie
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Afirmacje
Tarocista Lex - Dlaczego rozwój duchowy jest ważny? cz.1
Afirmacje
Publikacje ezoteryczne
Rytuały, uroki
Alenna - Oczyszczanie Energetyczne- po co?
Rytuały, uroki
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Tarocista Lex - Trochę magicznego BHP
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Portret energetyczny
Issana - Blokady energetyczne
Portret energetyczny
Publikacje ezoteryczne
Astrologia
Issana - Kolejna szansa na spełnienie marzeń oraz na obserwację ciekawych zjawisk na niebie.
Astrologia
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 5 - Kapłan
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 4 - Cesarz
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 3 - Cesarzowa
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 2 - Kapłanka
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 1 - Mag
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Kurs Tarota: 0 - Głupiec
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Fabian - Profesjonalny Kurs Tarota
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Reiki
Wróżka Ewa - Czakry
Reiki
Publikacje ezoteryczne
Horoskop
Wróżka Henrietta - Horoskop. Zmiany w znakach zodiaku
Horoskop
Publikacje ezoteryczne
Runy
Wróżka Henrietta - Runy - alfabet Wikingów
Runy
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Issana - O Miłości
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Karty Anielskie
Wróżbita Soleil - Przesłania Aniołów MARZEC 2014 dla każdego znaku zodiaku
Karty Anielskie
Publikacje ezoteryczne
Inne wróżby
Wróżbita Soleil - Szczerze o Sprawdzalności - cykl Porady dla Dobrego Klienta
Inne wróżby
Publikacje ezoteryczne
Tarot
Wróżbita Soleil - Porady dla Dobrego Klienta
Tarot
Publikacje ezoteryczne
Numerologia
Issana - Numerologia - Cechy osób według daty urodzenia ( cz. I - od 1 do 7 dnia miesiąca )
Numerologia
Publikacje ezoteryczne
Wahadełko
Michael Michał Przybyłowicz - Oczyszczanie energetyczne za pomocą wahadła
Wahadełko